Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkusenosti s 206


tessi

Recommended Posts

zdarec, uvazuju o koupi 206, je to krasna kara, ale moc neverim v jeho spolehlivost...bohuzel nikde na netu jsem nesehnal informace ci zkusenosti s jeho provozem. Byl bych vdecny za kazdy postreh.

Dik Moc!

btw: kde bych sehnal cenik nahradnich dilu k 206?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ted probiha ve svete motoru porovani fabie a jeich deseti konkurentu, zajimave.

vzhledem ke stari si 206ka moc neskrta... vsechna auta od konkurence jsou mladsi a z toho tezi... u 206 bych reko nejhorsi ze je razeni, jinak vazne ok.

pokud se svezes ve 206 a bude ti vyhovovat, neni co resit. je to i o poteseni oka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Souhlas s Michalem, mam 206 1,6 8v a je to uzasny stroj. Sice muj kamarad tvrdi ze je to na chlapa moc kulate ale me se to libi. A nezda se vam ze kdyz nekde porovnavaj Fabii tak to pokazde vyhraje??? A model XS ma jine sedacky a podvozek???

Napsán autorem michal 206

ted probiha ve svete motoru porovani fabie a jeich deseti konkurentu, zajimave.

vzhledem ke stari si 206ka moc neskrta... vsechna auta od konkurence jsou mladsi a z toho tezi... u 206 bych reko nejhorsi ze je razeni, jinak vazne ok.

pokud se svezes ve 206 a bude ti vyhovovat, neni co resit. je to i o poteseni oka...

:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

nevím mě nepřijde řazení v nový 206 nějak hrozný...kvalitou nevím nevím, osobně stou 206 nejsem 100 % spokojen, jednou vada na řídící jednotce, jednou blbnul imobiliser a to nemluvě že do ní zatéká a to je stará půl roku a najeto cca 25.000 km (206 1,4HDi, style)....osobně bych 400 tis. utratil za jiný auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jenom 8x se vyspinkam a jdu si pro auticko a tohle je pro mne prvni informace neprijemneho razu (krome razeni, lae to je bych rekl kus od kusu a da se na to zvyknout..). Kudy a jak moc tam tece? Neslo by to nejak zatesnit? Treba montazni penou na okna:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam asi špatně nasazená ta střešní autoanténa, která je samozřejmě origo a už tam byla při koupi, je tam i vidět že to úplně netěstí, nabastlit se to asi nějakým silikonem dá, zatím to bylo na reklamaci ještě s nějakou věcí a vyprdli se na to, takže až bude možnost mít auto zase týden v servisu tak to zkusíme znova na reklamaci...

tím řazením bych se netrápil, nevím kdo a jak a podle čeho posuzoval ale nevidím v tom problém z pohledu uživatele - řidiče, možná to byl např. nějaký nešvar prvních modelů nebo tak, nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 206 XS už čtyři roky a jsem velmi spokojenej. Samozřejmě má i mouchy, dlouhý chod řadící páky, řazení není i moc přesné, někdy zpátečku musím trochu přemlouvat, potom vržou plasty, ale je to tím, že jsem je několikrát sundával. Navíc když máte velký šíbr, tak to chce čas od času utáhnout šroubky. Taky u třídvéřáku není nic moc ovládání sklápění sedaček. Výhody bych viděl v příjemném ovládání, velký rejd apod. dále v dlouhém předním skle a tím i hluboké palubce. Když přesednu do 306, tak mám pocit, že jsem ještě v menším autě. Taky klasický nešvar 206ky, čas od času, Praha po cca 20tis. km měnit tyčky předních stabilizátorů, ale to jsem mimo 106ky dělal u všech peugeotů, co jsem měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Náš mazel 2,0HDi úplně v pohodě 1x řemenice na klice (6.000,- :() , spojovací tyčky na stabilizátoru a čepy v rameni odchází jen kvůli famózní kvalitě našich silnic, ale jinak pohoda a požiteček pro oko i mysl :D

Tomas Magnum: Tvrdý a podvozek je origo? Mně to i na těch 195/50/15 připadá málo tvrdý, ale XS má ten podvozek víc poladěnej už v sérii... Kdyžtak vyměním:D

[Editován dne 6/10/04 Marek206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...