Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vládní Superb 3.6 V6


Recommended Posts

Popravdě jsem chvilku váhal jestli to nepatří spíš do vtipů - pokud si bude myslet admin že ano tak se omlouvám, snad to pujde přesunout do vtipných inzerátů :D

Jen nějak furt přemýšlím jak je možné že se toho auta "vláda" zbavila včetně vybavení - nejsem znalec, možný je to úprava samo doma a jen to vydává za vládní auto :D 

https://www.sportovnivozy.cz/125569-skoda-superb-36-v6-vladni-praha-13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako od fa. Holomý se věci k zástavbě majáků a sirén používají dokonce jsem od nich viděl i podobně zpracovaný ovládací panel. Ten " kýbl" na střeše by i odpovídal jejich nabídce ale co vím já tak se nezastavují přední doplňkové blikače do světlometů ale jen za masku a dozadu se když už tak se dávají jen za okno. Protože u státních zakázek se hraje o cenu. A zástavba stroboskopů na profi úrovni do světel ať předních nebo zadních je násobně dražší než zástavba za masku příp. okno.  A jinak v interiéru je navíc co je vidět na fotkách jen ta lampička na dveřích a ty přidané zásuvky na sloupku. A co jsem kdy viděl fotky nebo inzerci na vozy který se prodávali ze služeb MV tak všechny vozy měli " nadstandartní " výbavu vykuchanou a v interiéru po ní zůstávali díry. Jinak jako jo to auto vypadá velmi zachovale a opečovaně až se mi nechce věřit že by bylo z služby MV. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusí, je to skrytá montáž, normálně to jezdí bez majáků a mohlo to jezdit jako doprovodné vozidlo. Ta zásuvka na sloupku je pro střešní maják, to není další zapalovač :)

Každopádně si myslim, že se s tím normálně jezdit dá, je se to na silnici nesmí používat pokud k tomu nemáš povolení a důvod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Fakt asi len doprovodne, alebo nejaka skryta policajna kobra.
na vladne auto pre ministra, resp .................. , by muse bt opancierovane, a to nie je. dost velky najazd km. a nefajciar, to asi neverim....
Par rokov spat boli na autoscaut24.de na predaj 2 ks 605, v6 3.0, najazd mierne cez 100000 km, pancierove, s vysielačkami, vlastna plynova vzduchova bomba v kufri atd. cena tiez vtedy bola okolo 10 000€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně to mohlo být vozidlo ochranné služby, nicméně jak se píše výš - z vozidel se výbava před prodejem demontuje.  Modrá světla v denním svícení nebo mlhovkách je blbost, to už je samo domo a ani ten predátor (modré světlo na středu palubky) nesedí viz video níže

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...