Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MČR a SP v cyklokrosu Emil Hekele


Pepito

Recommended Posts

Vím že už jsem vás o skvělém úspěchu loštického rodáka Emila Hekeleho informoval, ale má to pokračování..

Dnes večer odjíždíme mikrobusem v počtu 35 fanoušků Emila Hekeleho na Světový pohár v cyklokrosu do švýcarského Dübendorfu. Zítra ve 14:30 začíná přímý přenos na ČT Sport, tak koho to zajímá, může s námi fandit Emiliovi Hekelemu a ostatním českým cyklokrosařům. 🇨🇿 🚴‍♂️ 🏆 :papa

IMG_20200112_130346.thumb.jpg.beb75e272616bee73890c88ace264721.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se dnes ráno kolem páté hodiny vrátili domů. Jeli jsme mikrobusem ve kterém bylo docela málo místa na nohy,nic pro čahouny. Nakonec nás jelo 23 fanoušků. Cesta trvala 12 hodin s přestávkami. Přivítalo nás mlhavé počasí,které se postupem času proměnilo v deštivé. Chvílemi byly vidět i Alpy. Emilio Hekele byl dobře naladěn i když byl po nemoci, kdy ho týden před závody trápily horečky. Závody začaly juniory, pak jely ženy a po 14:30 odstartovali muži kategorie Elite.

Nejstaršímu účastníkovi závodu (42 let) Emilovi Hekelemu se start bohužel nepodařil. Stál ve třetí řadě za Borošem, ale některý ze závodníků ho zavřel u plotu a "díky" tomu odstartoval až z předposledního místa, což bylo pro lepší umístění rozhodující. V takovém, slavnými jmény obsazeném závodě a těžkém terénu, se to už špatně dohání. Kdo závod sledoval, viděl, že se Emil snažil, ale ani štěstí mu nepřálo, když jednou upadl. Nedařilo se ani ostatním českým závodníkům, které Emil během závodu dojel a v jednom momentu i předjel. Závod celý nedojel, jako téměř polovina, kteří měli ztrátu na prvního Mathieu van der Poela a byli odstavení ze závodu.

Emil k tomu řekl:

"Já jsem se na ten závod moc těšil a nebyl to ode mě špatný výkon. V tom bahně to ale vůbec nejelo, jel jsem doraz, nemůžu být z výkonu nespokojený, na víc jsem neměl. Možná mě trochu ovlivnila nemoc, kterou jsem před týdnem prodělal, víc to dneska nešlo. Paradoxně mi podmínky vyhovovaly víc než ty včerejší," uvedl dvaatřicátý Emil, kterého dnes překvapila dopingová kontrola hned dvakrát. Poprvé ráno na krev a po závodě znovu s močí...

Přikládám pár fotek.:papa

Emilio.jpg

IMG_20200202_081557.jpg

IMG_20200202_091300.jpg

IMG_20200202_091528.jpg

IMG_20200202_101124.jpg

IMG_20200202_154329.jpg

IMG_20200203_001100.jpg

IMG-20200203-WA0003.jpg

IMG-20200203-WA0000.jpg

 

IMG_20200203_160648.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis je husty, ze ceskej mistr dostane 2 kola :D :D :D :D , driv jsem se za Simunka a Dlaska na to dival, ted uz to nesleduji :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito https://spectrumpraha.cz/

Na Černém Mostě se zájem o softball velmi rozšířil a tak u nás postupně vznikla další družstva. Při zdejší Základní škole vznikly „Sportovní třídy“, jejichž hlavní výhodou byla možnost trénovat také v hodinách TV a brzy po škole. Dvoufázové až třífázové tréninky nesly velmi brzy své ovoce a tak ve vitrinách postupně přibývaly poháry a medaile. V chlapecké kategorii se náš oddíl probojoval ke špičce a dlouhá léta byl takřka nepřekonatelný.

Naši hráči dorostli do dospělé kategorie a probojovali se do nejvyšší soutěže v ČR = Extraliga mužů softballu (jsme čtyřnásobní mistři ČR – 2011, 2012, 2014, 2015 /v roce 2016 vícemistři/ a vítězové Pohárů ČSA 2014, 2015 a 2016, 2018). V Super cupu (mistrovství Evropy klubů) jsme neúspěšnější tým České republiky ( 2017 – 3. místo, 2018 – 5. místo). Rezervní B tým hrál několik sezón 2. ligu mužů, nyní – po výměně generací – hraje Pražský přebor mužů

Chodil jsem i catcherovat na srazy reprezentačních nadhazovačů, dokud jsem si nezrakvil koleno...... Takže vím, co to je trénovat vrcholově a bez partnerů

Ovšem to nic nemění na to, že mistr ČR dostal bohužel 2 kola :(

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito já nemluvím o věku, mluvím o tom, že je smutný, když mistr ČR ve svěťáku dostane 2 kola, pokud to nebude technickou závadou ;)

A zároveň chápu, že ve 42 letech je to výkon, obdobně je na tom Jágr.

to by mě to pak snad ani nebavilo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...