Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

jak nevím... slíbil si mi to už loni... :D a nevím jak tobě, ale mě ta jedna lamela uprostřed průchodu bude chybět... 😂😂😂  dveře do koupelky sou trapný.... :D  poď vysadíme je... :D :D :D  a posunem zase hranice.... :D :D :D 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 let už jsou rozumné děti ( nemusí se přebalovat ) tak tě v ničem ( kromě pití ) nebudou omezovat. Tedy - klidně si je přivez.  Jezdí se i s mladšími ratolestmi :papa

Pokoj č.11 + pokoj č. 23 jedou ještě s menšími dětmi než máš ty :roker .     To už bude 5 dětí a ještě nejsme na konci  😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vy dva úúúhylovééé - nechcete si ti přesunout do obecného pokecu ?  Já vím, že už jste si to zatím "rozdělili" a pak možná i "rozd..." , ale já Vám to závidím pokaždé , když vidím aktualizaci a jdu se podívat , kdo nový se přihlásil . . .   😂

Jinak to zatím vypadá spíš na komorní sraz. To ,že moc lidí zatím nezaplatilo chápu (čekají mne výdaje ve výši cca 53 000,- :roll) , tak to také trochu odkládám , ale že se nikdo ani nehlásí na rezervaci místa ?  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D bukový chci to prkýnko....! :D  a hlavně nezapomeň na ty ty... víš co....? tak 4 ty bedny cca... Jak sme se domlouvali na vánočáku.,... :) zbytek budu dělat asi za 14 dní... :) a ostatní už mám koupený.... pak ti pošlu foto, abys věděl... :) 

@Klemoň a just né.... :D pěkně ten pokoj zase vyvonim, přestěhuju :D nastartuju svou ledničku - přenosnej bar, dám nám na záchůdek měkoučkej a heboučkej toaletní papír a Peťulka se tam bude mít jako v bavlnce.... :D :D :D a chrápající maj vstup zakázán...!!! :bacha :P:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že Chocerady jsou za bukem, možná bychom se i mohli zúčastnit. Pokud ano, tak bychom ale zřejmě spali v autě - takže s ubytováním si s náma hlavu dělat nemusíš.
Jídla je potřeba hlásit předem, event. kdy je konec objednávek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře... :) pokud budete chtít papat a hrát si s náma... ale spaní vlastní, tak vytvoř objednávku v eshopu... do 3.5. :) zadej si tam jídla, zadej ubytko stan/karavan a na hraní a večerní překvápko srazový poplatek a případně pivovar, pokud si nechcete udělat vlastní program... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 2. 2020 at 19:22, Švejk 13 napsal:

Ahojte všicí. Jak děti, jak staré berete, jestli vůbec? Mám dvojčata kluky 10 let, tak jestli by tam měli partu, nebo zkusit dorazit bez kluků? Dík Švejk Sokolov

Tak mám tam aktuálně 7 a 14, pár batolat do 4 let, a jednu mladou slečnu Viky cca 5-6 let a nevím jak Emil bude brát vnoučata... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...