Jump to content
m0gasin0

Originální rádio nehraje

Recommended Posts

Dobrý den, mám takový dotaz před cca rokem sem si měnil rádio za neoriginální, dneska jsem měl prodat originální rádio známému ale chtěl předvést že vše funguje tak jsem normálně rádio vzal odpojil jsem neoriginální (nemusel jsem přehazovat žádné kabely jak jsem ho koupil tak jsem ho zasadil do auta a hraje jak má) zapojil jsem origo ale rádio ani ťuk na palubní obrazovce se mi ani neukážou stanice nic a rádio na nic nereaguje pouze jdou vyndávat a a zandávat cd. neměl někdo podobný problém a popřípadě jak se vyřešil? Děkuji za odpověď.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nene v ničem jsem se diagnostikou nehrabal a ještě když jsem vyměnil origo na neorigo tak cca po dvou měsících jsem ještě zkoušel napojit to origo jestli to normálně funguje a vše šlapalo ale teď ani ťuk pouze cd vyjede ven a nebo dovnitř víc nic.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do těhle ročníků se u neorigo rádií dávala redukce na napájecí část (takovej asi 10cm dlouhej mezikus se šedivými paticemi) , aby se vyřadila síť VAN , nenechali jste ji tam zapojenou ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No popravdé žádnej mezikus jsem tam nedával při zapojování neorigo prostě jsem ho jenom napojil a hrálo to samé origo ale teď hraje pouze neorigo ještě se na to mrknu pořádně jestli jsem tam něco nenechal náhodou. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak problém vyřešen. Zjistil jsem že majitel přede mnou si taky hrál s rádiem a jeden pin po zapojení rádia vyskočil ven proto nehrálo nic jinak mockrát děkuji za pomoc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...