Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Originální rádio nehraje


m0gasin0

Recommended Posts

Dobrý den, mám takový dotaz před cca rokem sem si měnil rádio za neoriginální, dneska jsem měl prodat originální rádio známému ale chtěl předvést že vše funguje tak jsem normálně rádio vzal odpojil jsem neoriginální (nemusel jsem přehazovat žádné kabely jak jsem ho koupil tak jsem ho zasadil do auta a hraje jak má) zapojil jsem origo ale rádio ani ťuk na palubní obrazovce se mi ani neukážou stanice nic a rádio na nic nereaguje pouze jdou vyndávat a a zandávat cd. neměl někdo podobný problém a popřípadě jak se vyřešil? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene v ničem jsem se diagnostikou nehrabal a ještě když jsem vyměnil origo na neorigo tak cca po dvou měsících jsem ještě zkoušel napojit to origo jestli to normálně funguje a vše šlapalo ale teď ani ťuk pouze cd vyjede ven a nebo dovnitř víc nic.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravdé žádnej mezikus jsem tam nedával při zapojování neorigo prostě jsem ho jenom napojil a hrálo to samé origo ale teď hraje pouze neorigo ještě se na to mrknu pořádně jestli jsem tam něco nenechal náhodou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...