Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezávislé autoservisy Peugeot


Guest Espero

Recommended Posts

Těch případů je tu více na klubu.. Mohu pomoct, ale bylo mi zde řečeno, že budeme bonzáci, takže do toho nemám radši zasahovat.. Protože se to tu už jednou řešilo jestli to mám nahlásit nebo ne...

Ale když jsem se jen tak mezi řečí na Importu zmínila o problému klubáka, tak mi bylo sděleno, že tohle máme hlásit, že oni o ničem neví a musí se to řešit.. 

Takže stačí říct a půjdu potom.. Mám kontakty.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v práci proto jsem nepsal,, po třech hodinách domlouvání to majitel vzdal ... Nakonec jsme se dohodli, auto dají do původního stavu. A slevy mi dodatečně proplatily zpět?  Bohužel zítra to asi nestihnu vyzvednout tak ve středu !!! 

Ale nemám s toho dobrý pocit ... Zaměstnanci byly fajn, je tam mladej mechanik velmi příjemný a šikovný jen ten prý spolumajitel je trošku skoupí.  Takový je život..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Verýsek napsal:

Těch případů je tu více na klubu.. Mohu pomoct, ale bylo mi zde řečeno, že budeme bonzáci, takže do toho nemám radši zasahovat.. Protože se to tu už jednou řešilo jestli to mám nahlásit nebo ne...

Ale když jsem se jen tak mezi řečí na Importu zmínila o problému klubáka, tak mi bylo sděleno, že tohle máme hlásit, že oni o ničem neví a musí se to řešit.. 

Takže stačí říct a půjdu potom.. Mám kontakty.. 

Lidé, kteří svým chováním poškozují pověst značky Peugeot by u Peugeotu neměli vůbec dělat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...