Jump to content
Péťa

6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020

Recommended Posts

Letos jsme se rozhodli pro Wellness hotel Bozeňov ;) Tedy opět změna.

Příjemné setkání s @Pe.Tr a @Ta jak bydlí s Pe.Trem, @punkac a Lenka, @Radek Hurvajz a @Radka S., @elton s Kubíkem, Markétkou a Maruškou, @Přema a @Nanjua s Eri + a Martina, celkem nás je 15 :super

Fotky z wellness nečekejte, je bezplavkové, tak ve vás nebudeme probouzet noční můry :D Takže jen klasika2020-01-24 19.49.53.jpg

2020-01-24 20.26.49.jpg

2020-01-25 10.34.56.jpg

2020-01-25 10.37.51.jpg

2020-01-25 10.41.36.jpg

2020-01-25 11.00.03.jpg :D

když už se tam objeví na fotkách @Pe.Tr tak má telefon v ruce, :D a já myslel že si tam jedete odpočinout :D 

p.s. pokud zrovna psal mě, tak to je v naprostém pořádku :D :D :D 

Ale hlavně že jste si to užili 

Hmm dobrá - beru i s ostatními komenty jinde , jako znamení , že nemám tolik mluvit. To není problém , jen si připravte plné peněženky . . . .

Není tady signál žádného mobilního operátora, tak jestli vidíte u někoho mobil, tak to je vlastně jen fotoaparát ;)

@Charlie 1 Já tam byl s Martinou, Přema s Petrou a jako bonus 12 ženských, které tady jsou na dámské jízdě ;)

Edited by Péťa

A ja myslel ze tam deti nesmeji.... 🤣🤣🤣

A uzivejte plnymi dousky 👍

Edited by Scratch

Tak to mě hóóódně mrzí že jste nedali vědět, mohl jsem vás přijet aspoň pozdravit, mám to 23 km. :fnuk :papa

Pepito, omlouváme se, my to máme vždycky tak hektické, že zapomínáme. A to lokalita byla objevena při Tvém srazu 😮 Jenže to pořád měníme, každý má nějaký návrh a když padne rozhodnutí, tak už nikdo nevzpomněl. Opravdu promiň.

Omluva se přijímá. :super

Doufám že se vám tam líbilo. V okolí mého nového bydliště je spousta krásných míst. :)

Mimochodem, co je to za zříceninu na fotkách? Nějak ji nepoznávám. :myslim

Možná kdybych častěji (třeba 20x a ne jen 15x denně) sledoval fórum,tak bych si všimnul Tvého příspěvku a přijel vás překvapit. :D

Tak snad někdy někde příště. :papa

Teda, tam se to sakra změnilo. Aspoň 3 roky jsem tam nebyl, asi bych se mohl zajet podívat na chatu :D  Co ceny? Je ta hospoda pořád tak drahá jako si pamatuji, nebo ještě dražší xD 

Edited by VojtouNerCZ