Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hmlovky ako denne svietenie


1511dusan

Recommended Posts

Je možné na 207 1.4 HDI 2008 bez svetelného senzora nejak aktivovať denne svietenie cez hmlovky viac sa mi to páči a mám to aj na Octavii a nieje s tým problém čo sa týka polícii a STK. Mám teraz aktivované denne svietenie automatika po štarte na predné stretávačky a nemám nervy meniť stále H7 hoc mám aj odporove vedenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden kolega taky říkal, že mu na Oktávce svítí mlhovky jako denní světla. Tak jsme se šli podívat a on měl O2Face, kde jsou mlhovky "půlené" a jedna obyč žárovka pro denní a druhá pro mlhy ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic na 2 superba i ovci kde denni neni slo pres diagnostiku zapnout mlhovky jako denni sviceni se snizenou intenzitou - pruser to neni do policejni kontroly az zjisti ze tam neni znacka RL
a dokonce na fabii II jdou denni svetla nechat zapnute i s obrysovkama a tlumenyma - coz je taky spatne

a povinne bych nechaval aktivovanou funkci mas dalkove - vypnem ti mlhovky !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za 3/4 nezmyselné odpovede prečo fórum je len o komentovaní typu PREČO TO CHCEŠ. Na Octavii 2 pred faceli. su len hmlovky na h8 tak že jedna žiarovka a tam sa to robí cez diag. tak v tom nebol problém a je to tak 6 rokov a polícia a STK nič ale chcem teraz aj na 207 či je možnosť nejaký modul dorobiť aby bral informáciu z BSI o štarte a zapol denné svetlá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Havlicek.Lukas Aha, já jsem to celý nečetl :) 80Kč jednou za 2 roky (ikdyby obě), tak to snad není problém. Čestěji se pálej jenom typ "výkonější, svítivější o 350%, bílejší než bílá"...

Ale chápu dotaz, že chce, aby svítily mlhovky místo hlavních světel. Co se týče spotřeby, tak je to jedno (jedině, že by místo halogenů v mlhovkách byly LED moduly viva la aliexpress (myšleno celé mlhovky, které jsou pro denní svícení LED). A co se týče bezpečnosti, je lepší svítit potkávačkama. A denní svícení ve smyslu zákona mě připadá nedotažené- a tím myslím to, že stačí, aby svítil jenom předek a zadní světla nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...