Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena predných tlmičov a uloźenia 406 coupe


Milan67

Recommended Posts

Zdravím,po výmene predných tlmičov a ich uloženia s ložiskom mám predok zruba o 2cm vyššie,ako bolo predtým,pričom mi na strane spolujazca niečo klepe po prejdení rolety na ceste.Všetko podoťahované niekoľko krát kontrolované. Už si neviem rady,všetko na prednej náprave menené. Tlmiče trw z autokelly. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš tuning - terénní coupé:D 

Tak, a trochu vážně: napadly mě nové pružiny, ale o těch nepíšeš, tak ti asi prodali tlumiče s miskou danou výš, pokud se to liší podle motorizace nebo podle kastle (kombi nebo sedan), ale celá tahle úvaha je jenom střelba od boku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. Nie pružiny som nemenil, tam by to bolo viacmenej jasné, ale to čo píšeš s tými miskami, napadlo včera aj mňa.. Budem to musieť rozobrať a presne pomerať podľa originálu.. Jaj tie fake diely tejto doby... Polska, Čína.. Žiadne výstupné kontroly.. Či Monroe, trw, sachs, a iné značky je už všetko jedno. Kvalita o ničom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak vyhodil som tlmiče a dal som druhé kyb aj uloženia Kyb a výška sa nezmenila. Bolo to kupované podľa vin čísla. Tlmiče som presne premeral podľa originálnych a vyzerá to v poriadku. Uloženia som nemal možnosť zmerať, už som nemal staré. Je možné žeby to nadnieslo ešte na tých uloženiach zhruba 2cm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...