Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spuštění nové mezinárodní kampaně Peugeot e-208 s Novakem Djokovičem


Béďa

Recommended Posts

Značka Peugeot spouští novou mezinárodní reklamní kampaň „Move to Electric“, do které zapojila svého ambasadora Novaka Djokoviče. Ten právě odehrál první zápas na Australian Open, jenž se koná v Melbourne od 20. ledna do 2. února 2020.

Cílem této nové kampaně značky, v níž se představuje model Peugeot e-208, je poukázat na elektrifikaci vozů Peugeot. Značka Peugeot, která se opírá o 210 let své historie, o nabídku elektrických a hybridních motorů a strategii „Buy your Peugeot, choose your powertrain’“ nyní naplno vstupuje do éry přechodu na nové zdroje energie.

Novak Djokovič je ústřední postavou kampaně. Přirozeně tak vyvstává paralela mezi jeho příběhem a příběhem značky Peugeot, jež slibuje nabízet vzrušující a důvěryhodnou vizi budoucnosti #UNBORINGTHEFUTURE.

Účastí v této kampani a logem „Electric“ na rukávu dresu potvrzuje dvojka světového žebříčku ATP svůj zájem o otázky ochrany životního prostředí a vyjadřuje svou podporu strategii značky Peugeot.

Kampaň začíná v den zahájení 108. Australian Open, prvního letošního grandslamového turnaje.

https://youtu.be/5rJNxj7ykhU

PEUGEOT_KV_DJOKO_DEF_EN_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně, Peugeot e-208 vypadá krásně, ale nejsem zastánce elektrických a hybridních motorů. Jsem zastánce klasických motorů benzin/ nafta. A taky obsah = výkon. Inu, jsem ze ,,staré" školy. Ale doba se mění ...
Co se týká otázky životního prostřetí, tak odpad třídím a za vozidlo mám Peugeot 406 2.0i 16V. Na současný vozidlo (Peugeot) se přiznám, že nemám finance. Respektivně, jsou důležitější pro mě věci např. bydlení a pod. V této oblasti jistě nejsem sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...