Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčkomer blbne


rastikk111

Recommended Posts

V poslednej dobe my blbne otáčkomer a to tak ,že niekedy ihneď po naštartovaní ho mám úplne dole ,ale ako pridám pracuje zle.

Ukazuje my menej. Niekedy sa stáva .že ide dobre a začne blbnúť počas jazdy. Keď vypnem motor a znova naštartujem ide zas dobre.

S času načas to urobí aj merač paliva. Čo to môže byť? Otáčkomer je napojený na snímač kľukového hriadeľa? Ak by bol zlý ani by som auto nenaštartoval či?

Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Hmm, dnes se mi otačkomer choval uplne stejne, po dalšim startu se srovnal, to mě vubec neteší.

 

No, tak si to ještě parkrát zopakoval, dokonce jednou nešel vůbec. Vypadá to že tentokrát mu vadí zima.

Neopravoval to někdo, nebo co obnáší výměna budíků, jak je to s najetými km?? @inoxing nesetkal jsi se potom s tímhle jevem někde?

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz Zkus vyndat budíky a vysušit je doma na radiátoru. Pak konektory prohlédni na oxidaci a prostříkej kontaktolem. Pokud by tohle nepomohlo, tak je to asi v budikach na desce problém. Vyměnit budíky jdou bezproblému, akorád bez dalšího bys musel najít budíky s menším nájezdem, aby si kilometry kaple dorovnala ze stavu BSI. Pokud seženeš kapli s větším nájezdem, tak ti zůstanou kilometry z dárce. :)Kilometry jinak jdou upravit přeprogramováním, ale to si neuděláš doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tam zatop a pak si budíky vyndej. :D Jak začne taplo, tak to začne fungovat a ty na to zapomeneš a vzomeneš si zase v zimě, až to znovu začne stávkovat.

 

Jak ten vtip: Mercedesi, je mě zima.... Rozumím, zvyšuji teplotu o 2 stupně.

                   Peugeote, je mě zima... : Mě taky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, ale zase nesmí být moc teplo, to pak zase žhne kontrolku airbagů :D

Vycvakneš ten vrchní štít směrem nahoru. Demontuješ dva šroubky, která drží kapli a vycvakneš dva zobáčky, který drží nahoře v rozích kapli. Konektor má zámek, který musíš nejdřív zmáčknout a pak odklopíš "hrazdu" konektoru (nebo jak to mám pojmenovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...