Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Extra USB zasuvky


Duin

Recommended Posts

Ahoj,

pripevnil jsem pod výdechy topení na obou sloupcích dvojité USB zásuvky a teď přemýšlím kam je připojím do elektroinstalace. Nechci je mít napevno k+ pólu baterie ale chtěl bych je mít zapnuté pouze pokud je zapnuté zapalování. 
Pokud dojde k aktivaci economy režimu, tak by se zásuvky měly vypnout také. Co jsem odpozoroval, tak osvětlení kastliku tyto podmínky splňuje.

prozatím jsem kabely zasuvek přivedl k BSI za kastlikem ale je tam tolik kabelu, ze bez popisu a schématu nemám šanci zjistit co a kam vede.

Resil někdo z vás něco podobného? Mate někdo schéma a popis svazku připojených k BSI?

 

Diky za radu

Peu 807 rok 2006, 2.0i EW10A 103kW s LPG Prins

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně to mě napadlo - pokud už to dovedl tam, tak se mi jeví nejjednoduššeji to spojit se zásuvkou v přední konzoli, na zapalovač má jistých 10 A, osvětlení kdoví jak

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to určitě jedna z možnosti, kam zasuvky USB připojit. Každá z nich dává až 2A při 5V, tj. Celkem 40W. Odběr při 12V bude tedy cca 3,5A.

Vodice mám tedy u BSI, takže buď najdu zapalovac mezi dráty tady nebo ještě protáhnuté drát kousek dal ke středové konzoli.

Jak to bude, tak pošlu fotky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...