Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 T9 2.0 diesel výmena filtrov.


Saiwud

Recommended Posts

Dobrý deň, prosím Vás idem meniť prvý krát olej na svojom aute, predtým som to riešil prvý  krát servisovo no teraz by som  už chcel skúsiť sam, ide mi len že by som potreboval len poradiť o mieste po pripadne rade kto to už robil aby som pri tom nemusel maturovať celý deň, filtre už mam aj olej,avšak 5l takže dokúpim ešte 1l.

 

Palivový filter som našiel pod kovovou krytkou  z predu motora z lava, ďalšie 2 kabinové   od spolujazdca , avšak olejový ? kde sa nachádza ?  mam taký ktorý sa zakrúca celý,  zo spodu ?  alebo je niekde pod  tým plastovým sanim ?   po pripadne vzduchový ?   je napravo pod sanim  tiež niekde ? 

 

Videl som tu aj otázku, musím odvzdušňovať palivový ? nestačí ho iba vymeniť ? ešte som sa k tomu nedostal, menil som zatiaľ iba 1.6 vti a tam je miesta pre 3 chlapov.. tu však skoro vôbec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ked som také ešte niečo nerobil a chcem sa to naučiť  ? : )  na to odvzdušňovanie stači ta pumpička čo je na vrchu ano ? a zaliat ten filter ešte naftou ak sa da. Spravne ? len ta lokacia tych 2 filtrov by si ste mi pomohli ludia.:) problem s tou T9 je že je milión návodov ale nie na môj motor. 2.0 som proste nenašiel, inač by som sa ani nepýtal : ) 

 Opravujem si pc/telefony  a všetky podobne veci takže milé rad by som sa priučil aj pri takých jednoduchších veciach ako sú filtre a olej : ) 

samozrejme že sa nebudem učiť zložitejšie veci na tak "modernom" aute : )  

Upraveno uživatelem Saiwud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...