Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 zámky/centrála


Hrašulda

Recommended Posts

Zdravím. Opět píšu kvůli zámkům.

Break 1998 bez MUX, bez BSI, bez FL 

3.4.5. dveře mají zámek pouze na dva dráty na motorek, takže u těch problém nevidím (napětí změřeno)

1.2. mají zámky na 5 pinů takže už nějakou dobu problém hledám v nich.

Mám vyměněné zámky v obou dveřích, prolezlé kabely v přechodkách, i sundané dveře a propípané kabely. Nikde jsem si nevšiml přerušení drátu, zlomení, ale pod bužírku nevidím. Dráty vypadají kvalitnější, než které jsem viděl na novějších verzích. Ještě se asi tolik nešetřilo materiálem.

 

Zámky stále procvakávají. Motorek v zámku dostane povel se otočit, ale táhlo se neuvolní (podle toho co slyším a jsem elektrikář, tak základy mám) 

Měsíc mi to nešlo, pak to z ničeho nic, při zkoušce otočení klíčem začlo chodit 2 týdny bez problémů. Třetí týden to opět nešlo, ale pomohlo poklepal dveře řidiče v místech kde je zámek. Po týdnu to opět přestalo úplně fungovat. Ani po výměně obou zámků nejde. Táhla jsem měl odpojené pro zkoušení, aby to někde nedrželi.

Někdo nějaký nápad ? Mohl by být problém v samotné krabičce od centrálu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zamky su napojene paralelne z dvoch vystupov z centralu

takze hladal by som body rozvetvenia na kabloch  ci tam neni prechodak

a taktiez otvoril central a pozrel minimalne konektor na plosaku ci tam niektore piny nemaj studeny spoj 

podla schemy by to mali byt vystupy pin 3 a pin4 na jednotke central co idu na motorceky  zamkov 

ak mas infra 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Central bych měl hledat někde pod/Nad kaslíkem u spolujezdce ?

 

Jak jsem psal, že 3. Týden mi to už opět blblo, ale ještě to šlo, když jsem poklepal dveře v místě zámku, tak jsem myslel, že to bude mechanický problém v tom zámku, ale nejde to ani s náhradním zámkem. Takže je možné, že když jsem do toho bouchal, tak se ta síla mohla přenést až někam dál, kde je teprv ten problém ?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tazko to merat lebo je to len impulz a merak je pomaly cize nestihne  ukazat realitu 

pokial chces odtestovat tie kable realne msis ich zatazit ziarovkov namiesto zamkov   alebo inym spotrebicom 

porozpajat vsetky zamky vratane toho v kufri  ,odpojit konektor od centralu 

a na tie piny do konektora centralu pustit  plus a minus 

aby sa ziarovka rozsvietila no a potom zatvarat dvere buchat po dverach a podobne  ci ziarovka pohasne alebo rozblika 

proste ci je tam prechodak 

pokial by sa nic neukazalo ,siel by si po centralu priamo

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca 20wat ,cize nejaku zo zadnej lampy

 

no na motorku su to  piny 2-7

ale na opacnom konci  na konektore centralu by to mali byt uz piny 3-4

samozrejme si ich prezvon a potvrd si ze su to ony

ja len pisem co vidim na scheme 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, díky za upozornění. 

Měl jsem jeden rozebraný tam kde je motorek a všiml jsem si tam dvou spínačů. Jeden byl na klapce když se zavřou dveře, druhý byl více schovaný s třemi dráty a to byl asi ten co uvolní pojezd na zamknutí/odemknutí.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este by som zmeral aku polaritu ma na pinoch 7-2 zamykaci implulz   a takisto odomykaci ten bude mat opacnu ,central ju prehodi

ci ti nahodo neblbne central a posiela tam zamykaci implz ked je v sktocnosti zamknute

ale musi ti to fngovat jedine tak zistis polaritu zamykacieho a odomykacieho implzu

a ked to zacne haprovat tak uvidis co ti tam posiela

zistis podla meraka raz tam ukaze kladnu hodnotu 10volt

a opacny implz ti ukaze merak -10volt 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...