Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamna Koza K 9


ozzy56

Recommended Posts

chlapi, potřeboval bych poradit ohledně těchto kamen, od rána čtu recenze atd., kamna se mi líbí a recenzenti jsou s nima celkem spokojení, ale já jsem proti polským výrobkům zaujatý :), tak se chci zeptat, jestli tady někdo není, co by o nich mohl povědět něco z praxe a tak...,díky :super

doteď mám na chatě plechový krb, který má přes 20 let a dosluhuje, tak si říkám, že ten K 9 z litiny by měl topit lépe a cena je taky solidní

https://www.mbterm-krby.cz/cz/krbova-kamna/litinova/1505-kratki-koza-k9-cerna.html

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako tyhle kamna neznám. Ale já mám automatický kotel, soused automatický kotel a přes dva baráky soused taky automat od polských firem. A všem nám ty kotle fungujou už minimálně 3 sezónu bez nějakých velkých problémů. Dva ty kotle instalovala česká firma která má zastoupení od těch Poláků a jeden je koupený přímo od Poláků i s jejich dopravou a instaloval ho místní instalatér a místní elektrikář. A jak píšu ze začátku to mělo nějaké mušky v nastavení a než jsme se s tím naučili ale tak automatický kotel je proti krbovým kamnům složitá záležitost. A všichni tvrdí že věci na topení umějí Poláci udělat. Někdo dokonce tvrdí že je to stejný jako z Číňanem pokud si zaplatíš " západní cenu " má výrobek " západní vlastnosti" pokud zaplatíš normální cenu má normální vlastnosti. Já osobně tvrdím jedno je mi šumák kdo to spáchal hlavně ať je to za solidní peníz a funguje to.  A tyhle nevypadají tak zle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...