Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Servisné prehliadky - Peugeot 2008


Miro123

Recommended Posts

A vyplati se to? Jaka je tam jistota ze platit nebudu resp. jaka omezeni? Oni Vam pri podpisu radi nakecaji cokoliv, aby z Vas vytahli penizky a pak budu na kazde prohlidce poslouchat jen vymluvy a co jeste... Nemusi to tak byt, ale praxe s podobnyma sluzbama mne nechavaji skeptickym. Tak proto se ptam, nejake vlastni zkusenosti?

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se svoji 2008  jezdím na servis každý rok.Hlavní důvod je výměna motorového oleje.5-letou záruku jsem dostal jako bonus při koupi vozu.

Po pečlivém přečtení pojistky a hlavně části co je ze zárukyna 5 let vyloučeno,jsem dospěl k názoru,že budu pouze platit víc jak dvojnásobek

ceny ve značkovém servisu.Proto jezdím k Nečasovi.5-letá záruka padla,ale podle mého názoru je na nic.Pouze na peníze pro značkový servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz na odečítání km do serv.proh. počítadlo mi nyní každý den odečítá 100 km do serv.prohl. a  to ujedu asi 15 km (dneska třeba ukazuje 2400 km). Podotýkám, že mám ujeto od nova asi 7000 km a doba 1 rok je až v březnu 2020 a nemám zkrácenou dobu SP. Nevím co si mám myslet, máte s tím nějaké zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vlk6 napsal:

Zdravím, mám dotaz na odečítání km do serv.proh. počítadlo mi nyní každý den odečítá 100 km do serv.prohl. a  to ujedu asi 15 km (dneska třeba ukazuje 2400 km). Podotýkám, že mám ujeto od nova asi 7000 km a doba 1 rok je až v březnu 2020 a nemám zkrácenou dobu SP. Nevím co si mám myslet, máte s tím nějaké zkušenosti?

Prosím Tě nejjednodušší vysvětlení je že v tomhle ohledu má auto " svůj rozum" a zkrátka počítač v období mezi servisními intervaly počítá starty ,průměrnou délku jízdy na jedno startování delší běh na volnoběh a podobné hodnoty a z toho vyhodnocuje kdy je potřeba vyhlásit potřebu servisní kontroly.  Ten kilometrový limit je nejvíc km co můžeš najet od servisu do servisu zrovna tak ten rok je nejdelší čas kdy by jsi měl auto do servisu přistavit a ke konci toho intervalu to většinou počítá rychleji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co máš za model, ale u nových Peugeotů s Euro6 naftou byl problém s výpočtem servisního intervalu ;) je na to ofiko postup v servisu Peugeotu a pokud ti naběhne servis dříve než máš, tak buď dojde jen k úpravě jednotky nebo i výměně oleje a filtru na náklady Peugeotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám benzín 82k, tak jak vyběhne servis 0000km tak msím na prohlídku nebo mohu něco přetáhnou a počkat až na ten rok protože km nedosáhnu ani na normální údržbu tj. 25000, ani ztížený provozní podmínky 15000, kolik km asi mohu přetáhnout aby nepadla záruka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...