Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 cc a plno otazek


Jakub CC

Recommended Posts

Čau lidi, dostal jsem 206cc a mám par otázek? Děkuji předem. Chci se zeptat na lanka v kufru jedno lanko je na otevření kufru a druhé lanko je na zavření kufru. A jedno lanko to dlouhé je nejspíše špatné, protože mám kufr na levé straně lehce zvednutý myslim, že je to tím lankem :) a kde ho popřípadě koupím :) Druhá věc je jaký olej se dává do mechanismu na sřechu . A další možná poslední věc, když stáhnu přední okno P a počkám až se stáhne zadní tak zpátky to zadní vyjede jen do půlky a pak ho musím ručně vytáhnout. Takže stahovačka nebo motorek? Nemůžu najít žádné Nahradni díly na cc děkuji za info a rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a vítej na klubu.

Mám cécéčko sedm let a se střechou má problém asi každý kdo cc má.Jelikož byl problém lanka sehnat tak jsem si je vyrobil sám. Olej ani okna jsem ještě neřešil. Přeji mnoho šťastných kilometrů a co nejméně poruch. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, ChouLu napsal:

Lanka odblokovávají pouze zámky ;) střechu/kufr zvedají písty

Olej v Peugeotu.. cca 300 Kč za decku :)

A okýnko stačí většinou jen namazat gumy glycerinem :) 

Díky za info. Tak čím to teda teda je že jednu stranu mám nadzvednutou na tom kufru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...