Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava páček pod volantem


Iverson

Recommended Posts

Zdravím,

je tu někdo, kdo umí, nebo doporučí někoho spolehlivého, kdo umí opravit páčky pod volantem u 307 CC z Prahy či okolí?

Už delší dobu mi zlobí samovolné zhasínání podsvícení tachometru. Na běžně rozsvícená světla to v dané chvíli nemá vliv, ale vypíná to dálkovky a blinkry. Jelikož vždycky stačí jen slabě brnknout do páčky ovládání světel, aby se vše zase rozsvítilo, předpokládal bych, že se jedná jen o nějaký špatný kontakt někde. Pokud není páčka v poloze rozsvícení tachometrů, tak to nedělá nic a denní svícení (nastavené přes dia) a blinkry fungují bez potíží.

Někdy to dělá již při nastartování aniž by člověk s čímkoli hnul, někdy až při jízdě během používání blinkrů. Někdy vůbec. Zkrátka to žije svým životem.

Má někdo zkušenost? Dá se to jednoduše spravit či nikoli?

Díky.

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, inoxing napsal:

Třeba to zvládneš i sám. Rozděláš a podle typu objednej páčku z ali.

Bez dohledu zkušeného člověka do toho určitě sám vrtat nebudu. Nehledě na to, že nevím, co konkrétně je špatně, takže ani nevím co bych měnil. Pokud se to opravit nedá, pak samozřejmě budu řešit výměnu. Vzhledem k ceně dílu, to beru jako poslední možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

já u 307SW měnil jen páčku, celou, původně sem se dočet o tom plastovým kolíčku a sehnal ho od týpka v hliníkovým provedení, ale chyba, je to jinej systém, takže jsem nakonec měnil jen páčku, která se dala koupit u nějaký firmy v Praze, a funguje supr. Je to neorigo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...