Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna zadní části vyfuku


Diegooo

Recommended Posts

Ahoj, 

Mám 407 2.0hdi a chtěl bych hlubší zvuk. Šlo by toho dosáhnout jen vyměnou zadní části výfuku? Koukal jsem na sportovní koncovky nebo tlumiče výfuku a nic jsem nenasel, jak jste to řešili vy? Jsem laik, dont judge me

 

Díky moc za odpovedi

Upraveno uživatelem Diegooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Diegooo

Už se to tu řešilo hodněkrát (já též :D ) a ve finále ti každý řekne to samý - z kadla kadla zvuk benzinoveho sestivalce nedostanes :D 

Pouze koncovka to na 99% procent nevyřeší.

U dieselu musíš začít od katu až po koncový tlumič a jelikož se univerzálních na HDi moc nedělá, musíš si to nechat někde udělat na míru, vše doladit a změřit a bude to stát asi víc jak celý auto - což mně třeba nevadí.

Druhá možnost je nechat to udělát na prasáka vykuchat kat, od turba dát až na konec rouru a zvuk je dobre, ale bude te z toho za chvíli bolet hlava, sníží to životnost motoru (bez dalších opatření a úprav) a co se týče emisí a STK tak to legál neproleze.

Poslední možnost, o které vím, je aktivní výfuk Sound booster, koukni na odkaz níže, mají na konkrétní auta nebo univerzál - výhoda je jasná - dá se to vypnout, žádný problém na STK apod - cenovka i s montáží tak 35tis. 

https://www.carmedia.cz/autodoplnky-a-zabezpeceni/aktivni-vyfuky-sound-booster/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...