Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výkon motoru dle TP


Brizan

Recommended Posts

Ahoj lidi,

mám dotaz na údaje v mém velkém TP. Trochu mi nesedí (nebo tomu nerozumím) údaje o výkonu motoru. Ve velkým TP mám výkon 110kW, ale v service boxu po zadání mého VIN mi ukazuje 163 což jestli tomu rozumím jsou koně a tím pádem by výkon motoru byl 120kW.

Můžete mi někdo vysvětlit jak to tedy je a případně jestli mám někde chybu?

Předem díky za odpovědi

 

547974758_VelkTP.thumb.jpg.4ebbf3f43869b6570f2c43741e1851cd.jpg

 

1197076791_VezServicebox.jpg.f528b0846f1ca2ffa173d9c9829f5942.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi záleží na tom, jestli máš ještě variantu Euro5 nebo už Euro 6 :myslim Techničák asi tvrdí, že už máš variantu blueHDi Euro6 a SB zase, že ještě klasiku HDi Euro5 (bez stop/startu). Nic jiného mě nenapadá :nevim 
EDIT: Ale podle typu RH02 se na internetu objevují 120kW motory, takže bude mít asi pravdu SB a je to špatně uvedené ve TP :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za poskytnuté informace. Jen nerozumím tomu jestli je to v TP správně proč SB ukazuje163. Tím pádem mám obavy, že díly které si podle SB objednám, nemusejí být pro můj motor. Navíc v posledním příspěvku od nohafuc je uvedeno v závorce Stop a Start a ten určitě nemám. Určitě mám EURO 5 s klasikou HDI.

Když jsem se koukal do manuálu tak 163k bude skutečně jen pro Automat tak jak psal "ženatý"

Už jsem se chtěl radovat že mám silnější motor než který jsem kupoval:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem odborník,ale pravděpodobně se tam montovali dvě převodovky jak je tam uvedeno.Jedna 6MT - 6 stupňová manuální převodovka a druhá 6MTR - 6 stupňová manuální robotizovaná převodovka,pravděpodobně s tím StrtStopem.Ty budeš mít asi tu 6MT a zbytek by měl sedět.Proč je to jinak v SB netuším.Třeba nám to tady objasní někdo,kdo tomu rozumí víc.:myslim

   
   
   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...