Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Počítač Dell Optiplex 755 - čtyřjádrový Q6600 - prodáno


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Nabizim počitač Dell Optiplex 755 s procesorem Intel Core2 Quad Q6600 - 2,4GHz 4 fyzická jádra, 4GB RAM DDR2 800Mhz, HDD 1TB Seagate, integrovaná grafika, optická mechanika DVD-RW, Windows 10 Home 64bit

Celkem svižný počítač v dobrém stavu, vyčištěný, přepastovaný, vyměněn disk za větší, a čerstvě nainstalovaný. Vhodný na kancelářskou práci, internet a po doplnění grafické karty do PCIE 16x slotu i na starší hry.

Cena 1600,-
Nejlepe osobní převzetí.

 

20200108_111900.jpg20200108_111844.jpg20200108_111829.jpg20200108_113216.jpg20200108_111802.jpg20200108_111731.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha! To je vlastně to, co jsi mi nabízel.... Věděl jsem, že se mi někde válí nějaké RAMky, ale našel jsem je až dnes.... Jsou to kingston kvr800d2n6k2/4g.... Šly by tam? Nějaké grafiky do PCI-e slotu bych taky našel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ramky by ti tam šli, zaleží kolik jich máš, jsou po 2GB. Prodavali se v páru, proto značení 4G. takže pokud nemáš 4ks tak si nepomužeš, ale jestli jo tak 8GB je už dobrý. Grafika musí být bez externího napájení 6pin, neb ten zdroj nemá molex konektory, dalo by se řešit vyměnou zdroje za normální.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spolupracovat to muže a nemusí, už jsem to několikrát řešil že každý pár sám fungoval, ale spolu nešli.

Tam jsou 4x 1G moduly, takže by jsi měl jen 6GB celkem pokud by jsi to zkombinoval, ale jestli by to jelo je ve hvězdách. Ještě ale přemýšlím jak by jsme to k tobě jako dostali. To je minimalne 10kg bedna, to je snad 1mm plech :D a svěřit o poště, no nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz das krehke tak to pak jde za nimi...

Ja ted poslal 2x objektiv a jednou to stalo 230 a podruhe 250. To uz se pomalu to dovezt autem.

Ale bylo to na dobirku a krehke..

Ale koukam ja ted prodaval Dell T1500 s 16GB Ram za 2200😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako osobně myslim že to ma smysl pro někoho kdo to vyzvedne osobně, protože doprava to celkem prodraží, leda by to někdo z klubáků dovezl. Takovejch počitačů se po netu valí celkem dost, třeba by se v okolí něco našlo.

Jinak ted mně napadá, ja to mužu 25.1. případně vrazit Punkačovi, ten je z Ustí, tam už by jsi si třeba mohl dojet. Ale to je na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to každej PC kterej má nizký case ma zdroj kterej nejde běžně koupit. Ten muj ma taky zdroj od Dellu specifikovanej jen pro potřebu toho konkretního PC, takže žadny další volný napajecí kabely tam nejsou krom jednoho na druhý disk, ale ten zdroj jde kdykoliv nahradit jakymkoliv ATX zdrojem kterej je běžnej a má spoustu konektorů k čemukoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Počítač Dell Optiplex 755 - čtyřjádrový Q6600 - prodáno
  • O 2 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...