Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkčný ohrev zrkadla.


talo77

Recommended Posts

Robil som to na 605 a ta pruzina je dookola a odhackat netreba nic. Pochybujem ze v 406 to bude inac.
Hladal som to v ytb priamo na 406, ale princim je tusim rovnaky na vsetkych autach.
Ale tak nie je problem to rozoberat od krytu, vylamat cvoky, a nadavat ze sa to fakt da jednoduchsie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nomalne si vypacil to zrkadlo? Ona zapadne do takej drazky v tele spataku. Lebo mne sa podarilo tu 6 uholnikovu pruzinku vycvaknut peanom.bol to porod ale nie vacsi ako ju tam znova dostat.Bohuzial som nemal ziadny merak na tie kable ani ziarovku,tak som len prestrekol kontakty a zlozil spiatky.Bohuzial nehreje.

Upraveno uživatelem talo77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, P607Olda napsal:

Video - to je Peugeot?

Peugeot tam má pružinu, ta se musí odháčit. Video tady někde je, i fotky, hledej zde, případně i na youtube. Násilí nezkoušej.

Přesně - žádné násilí natož šroubováke páčit!!

Zrcadlo je uchycené napruženým drátkem - stejně jako stropní bodovka - stačí se podívát (posvítit) pod spodní hranu zrcadla a v té štěrbince stačí konce lehce přitlačit  ... bohužel jsem na to taky přišel, až když jsem to původní zničil 😕

EDIT: v rychlosti jsem našel jen 307 - 3:40 ... frajer to taky vypáčil a pak teprve sundáva ten drátek :D

 

 

Upraveno uživatelem Sepp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BINGO - škoda, že jsem to nenašel před lety :D

- při vyndávání je dobré "ručně" dát zrcátko do max. elevace, ona se malinko zvětší ta mezera - ale když má někdo něco jiného než šroubovák, jde to i tak ;)

- a ano, zpátky by to mělo jít lehce namáčknout - i s drátkem ... on vlastně funguje jako pojistka a natlačením se vzepře ...

Upraveno uživatelem Sepp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...