Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chybové kódy


RomanČin

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ahoj, vypadá to na problém s rozvodem. P1031 - mechanické blokování rozvodu. P1015 - nedosažený požadavek v nouzovém režimu. Jde ten motor nastartovat a má pravidelný chod? Nikde to nepíšeš. Když máš diagnostiku, zkus aspoň funkci motorku natáčení excentru zdvihu sacích ventilů. Je možné, že je porucha v elektrice ovládání vanosů nebo motorku. Chce to originální diagnostiku. Kolik mají rozvody natočených km, nepotřebují vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj. Mám P 207 1,4 8V 54 kW a načetl jsem chyby P 0008 a P 2270. Auto mám krátce a problém je vyšší spotřeba 7,6 l - při koupi mi palubní počítač ukazoval 6,4 a kolísají mi otáčky při rozjezdu teplý i studený. je tolambda sonda a když tak která. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměnil lambdasondu  ( DENSO ) a stále to nepracuje. V okamžitých hodnotách ( na diagnostice)  na sondě postupně vyleze napětí na 0,855V a stojí. Přední pulzuje 0.03 - 0,870.  V % mi to ukazuje u zadní 0 a u přední v 3000 otáčkách minus 25. Nemusí se ta nová sonda nějak spárovat s ŘJ.   Chybu mi to napsalo P 0008 a po jejím vymazání se žádná další chyba neobjevila. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...