Jump to content
Petr 3008

Mazel 3008

Recommended Posts

Konečně je čas na pár informací k nedokonalosti montáže z výroby. Tak tedy: Vše trvalo s ohledem k situaci v letošním poměrně dlouho, ale v průběhu léta jsem se dobral k uspokojivému výsledku:

- plápolající přední kapota - vlepeno přídavné těsnění - problém odstraněn

- nedoléhající plastové lišty předních dveří - výměna - dveře u řidiče výměna 2x - problém odstraněn

- špatně slícované páté dveře - to byl docela problém - děláno celkem 3x než se zadařilo

Servis musím pochválit za vstřícný přístup a postoj, i když jim ze mě asi šla hlava kolem...

Mezitím jsme zvládli dvě svolávací akce : dotažení přístrojové desky a nové přichycení hadice v motorovém prostoru

dále : první garanční prohlídka - 4.860,- Kč

před 4 hodinami, Petr 3008 napsal:

Konečně je čas na pár informací k nedokonalosti montáže z výroby. Tak tedy: Vše trvalo s ohledem k situaci v letošním poměrně dlouho, ale v průběhu léta jsem se dobral k uspokojivému výsledku:

- plápolající přední kapota - vlepeno přídavné těsnění - problém odstraněn

- špatně slícované páté dveře - to byl docela problém - děláno celkem 3x než se zadařilo

Vieš popísať to tesnenie prosím? A ten kufor, to riešil servis? Mne to na pravej strane nesedí.

Těsnění je jednoduchá záležitost, prostě dva kusy tvrdší gumy. Jen jsem čekal na dodání z Francie - mají to jako opravnou sadu, nechápu proč to tam nelepí hned při montáži. Zítra nafotím a přidám foto. 

Kufr řešil servis, popravdě si s tím moc neuměli poradit - dva neúspěšné pokusy a bylo to ještě horší. Potom auto odvezli do karosárny, které pro ně dělá, tam to dali dohromady. Chce to fakt šikovného karosáře, který ví co dělá.

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek

V 18. 10. 2020 at 0:08, profor napsal:

Vieš popísať to tesnenie prosím? A ten kufor, to riešil servis? Mne to na pravej strane nesedí.

Přidávám foto. Těsnění velmi jednoduché z dost tvdé gumy. Účinnost kupodivu velmi dobrá.P1000764.thumb.JPG.9f5004f3b53678440bcd1de4bc4fd3ff.JPGP1000765.thumb.JPG.83c7d40d4b86d22750fd51052abf42ae.JPGP1000767.thumb.JPG.493eb7c42a9f2678d0561a7ad64ac53a.JPG