Jump to content

Mazel 3008

Recommended Posts

a já si myslím, že dříve si z těch cen sedneme my 😉

jsem věčný optimista, ale ceny obecně půjdou jen nahoru a nejen proto, že se vždycky najde kupec...,  po COVIDU budou chtít všichni zpátky peníze, které investovali po dobu pandemie --takže je teď i super důvod zdražovat, taky jsem četl, že po dobu pandemie si každý čehúň našetřil 27 tisíc Kč (statisticky), takže se mu musejí ,,odebrat'', ať ho to tolik netíží :super

• Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A protože jsem minule vyluxoval ty pavučiny, tenhle víkend se k tomu konečně podařilo i vyhnat pavouky z výfuku..  A protože bylo slunečno a suché silnice a nedaleko od nás zprovoznili novou bezkontak

V uplynulých letech jsem vyzkoušel Peugeot 206, 207, 308 v naftě, 2008 v benzinu a zakotvil u 3008 Allure 1.5 BlueHdi  MAN 6, r.v. 7-2019. Od té doby mě fakt baví jezdit a volby nelituji.  Dovolu

Dneska proběhlo venčení a pak krátká zastávka na nákup v Písku.  Parkování bylo jasné  😃 , už mi držel místo  

Posted Images

Posted (edited)
V 31. 5. 2021 at 21:22, Petr 3008 napsal:

@vagi 1.2 tříhrnek....áááách 🤣

Ale neboj, vím, že existuje i 1.6 🤣, viděls ty ceny?

..ted jsem se schvalne podival. Ta 508 kombik z te recenze za 1,2 mega? No to me ho teda vyndej.....    :D   ..to me bude muset ta moje instalaterska dodavka prevlecena za osobak slouzit hoooodne dlouho....  :D

Edited by BubakGS

Péťa, "v pořádku" to bude, ale kdo si bude moct dovolit koupit auto? Ojetiny nebudou (nedovedu si představit jak si někdo koupí elektroauto po osmi letech provozu s odrovnanou baterkou) ke koupení a na nové budou mít jen ti bohatší. Takže se vrátíme cca o 60 let zpět. Sláva pokroku!!!