Jump to content

Mazel 3008

Petr 3008
 Share

Recommended Posts

a já si myslím, že dříve si z těch cen sedneme my 😉

jsem věčný optimista, ale ceny obecně půjdou jen nahoru a nejen proto, že se vždycky najde kupec...,  po COVIDU budou chtít všichni zpátky peníze, které investovali po dobu pandemie --takže je teď i super důvod zdražovat, taky jsem četl, že po dobu pandemie si každý čehúň našetřil 27 tisíc Kč (statisticky), takže se mu musejí ,,odebrat'', ať ho to tolik netíží :super

Posted (edited)
V 31. 5. 2021 at 21:22, Petr 3008 napsal:

@vagi 1.2 tříhrnek....áááách 🤣

Ale neboj, vím, že existuje i 1.6 🤣, viděls ty ceny?

..ted jsem se schvalne podival. Ta 508 kombik z te recenze za 1,2 mega? No to me ho teda vyndej.....    :D   ..to me bude muset ta moje instalaterska dodavka prevlecena za osobak slouzit hoooodne dlouho....  :D

Edited by BubakGS

Péťa, "v pořádku" to bude, ale kdo si bude moct dovolit koupit auto? Ojetiny nebudou (nedovedu si představit jak si někdo koupí elektroauto po osmi letech provozu s odrovnanou baterkou) ke koupení a na nové budou mít jen ti bohatší. Takže se vrátíme cca o 60 let zpět. Sláva pokroku!!! 

Přesně. Ojetiny vymizí protože už teď té elektrice nerozumí nikdo ani v autorizáku. Natož u plno elektro za pár let. Stačí nějaká anomálie která se nevyskytuje pravidelně a jsou všichni v loji. O baterkách jak říká @HonzaZani nemluvě. 

@vagiza mě spokojenost max :super. Karoserii jsem s tím dělal zatím jen jednou, když to dorazilo. Od té doby ještě nebylo potřeba, vždycky to spláchnu jen vodou od prachu někde cestou na myčce. Dokonce se mi zdá, že v pohodě jdou dolů i ty mouchy, že tak na tom laku nedrží, takže jsem ani ještě nepoužil ten odstraňovač hmyzu.  No a vnitřek jsem dělal taky jednou, zatím není potřeba, zas až po létě. Akorát se mi to moc nezdálo na tu koženku nebo co to je i když je tam napsáno, že použití i na kůži. Jinak na ty plasty super.

Z lahviček ubylo minimálně, tak to budu mít asi na dlouho :D.

Dobré vědět...díky za info :super

Na kůži/koženku...co se ti přesně nezdálo? 

U mě ten přípravek na plasty taky super...jsem moc spokojen a mám minimální spotřebu, takže vydrží dlouho :super

Edited by vagi

Zdálo si mi, že tam zůstávají nějaké fleky, tak jsem toho nechal a už to dál nepokoušel. Možná, že jsem to ale špatně rozetřel, nevím.

Na Parťáka jsem se ještě nedostal. Přes léto si na to udělám čas, pořádně vnitřek vydrbu a vezmu to přípravkem. Tam jsem na to zvědavej, to víš to je trochu jinej bordel než v 3008.

Pak chci od nich ještě objednat přípravek na skla a nevím jestli mají i něco na ty venkovní plasty. Musím to pořádně prohlídnout.  

Pokud ti to nechává fleky, tak to zkus více vyleštit, asi tam toho přišlo moc. Já to řešil s chlapíkem od detailingu a říkal, že bývá většinou u fleků problém s množstvím pokud to není nějaký hnůj výrobek což v tvém případě rozhodně ne. Takže hadrem více rozleštit. 

@OK406já zakotvil tady a spokojenost. Na karoserii QD+, jednou za čas po umytí a uschnutí auta. Dělá se s tím parádně a funguje velmi dobře. Spotřeba je minimální a cena celkem přívětivá.  Přípravky mají různé, koukni sem:

Americká autokosmetika POORBOYS - Ahifi.cz  

IMG_20210505_123126.thumb.jpg.f34cee9736c7f6bbb087eb0157bd7f75.jpg.fa96570bdfd080c3a68c538263da1704.jpg

@HanysR je to možný, až na to bude klid ještě vyzkouším. Dělal jsem to tím Natural Look, což je na vícero povrchů, mají ale i přípravek pouze na kůži, tak spíš příležitostně objednám.