Jump to content

Mazel 3008

Recommended Posts

• Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A protože jsem minule vyluxoval ty pavučiny, tenhle víkend se k tomu konečně podařilo i vyhnat pavouky z výfuku..  A protože bylo slunečno a suché silnice a nedaleko od nás zprovoznili novou bezkontak

V uplynulých letech jsem vyzkoušel Peugeot 206, 207, 308 v naftě, 2008 v benzinu a zakotvil u 3008 Allure 1.5 BlueHdi  MAN 6, r.v. 7-2019. Od té doby mě fakt baví jezdit a volby nelituji.  Dovolu

Dneska proběhlo venčení a pak krátká zastávka na nákup v Písku.  Parkování bylo jasné  😃 , už mi držel místo  

Posted Images

@HanysRto už mi připadá, že jsou blázni 🤣, je to šílenost i v nižší specifikaci, mi neříkej, že to někdo kupuje.. 

A jestli jsi si všimnul, z našich vozíků z nabídky vypadl benzin 1.6..  od teď pouze jako hybrid

před 36 minutami, Petr 3008 napsal:

svět se asi zbláznil..  😂

Peugeot 208 GT 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6 - Sauto.cz

Skladovky jsou bohužel teď dražší nez auta do výroby, jelikož na nový auta je dlouhá čekací doba a kdo chce auto hned musí si připlatit 😉 a kupce si to najde i za tuhle cenu, my to nekoupime ale někdo jo😉

Já si myslím že ty ceny si sednou jen je potřeba tomu dát pár měsíců. Je logické že za skladovky chtějí téměř to co za to chtěli když to šlo z fabriky protože na auta do výroby se čeká dlouho, spousta lidí se s rozvolněním rozhodla vyměnit auto protože to měli třeba v plánu než se vše zaraflo tak to teď dohánějí to si myslím že trochu opadne ale ten problém s nabídkou motorizací a výbavy ten se bude spíše prohlubovat si myslím.