Jump to content
Petr 3008

Mazel 3008

Recommended Posts

Krásné auto. Já zatím 205 - benzin, 306 - hladká nafta, 308SW - oturbená nafta a 207 - taky nafta (ta jen když mi ji dceruška půjčí)

A 3008 někdy vystřídá 308 až mě přestane bavit.

Ať Ti přináší auto jen radost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidám pár nových fotek.. Najeto zatím jen 3259 km, celková spotřeba 5,3 l. Jízda, pohodlí super, řízení baví, kvalita zpracování ale nic moc. Možná, že to auto dělali při sobotní ranní.. Chystám se do servisu s nějakými reklamacemi - uvolněné plasty na dveřích, přední kapota se při jízdě nadzvedává větrem a hlavně se nějak docela dost netrefili při montáži hořejšku pátých dveří na pravé straně. Je to síla a ani neumím pochopit, že něco takového projde výstupní kontrolou...

P1000672.JPG

P1000669.JPG

P1000675.JPG

P1000676.JPG

P1000678.JPG

P1000665.JPG

P1000667.JPG

P1000662.JPG

P1000661.JPG

P1000660.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vagi Jak se pozná co je plnotučné auto a co Dacie? Znám několik majitelů té Dacie a na nic takového, jako čtu tady u nových Peugeotů si nestěžují. A není to tím, že by problémy přehlíželi, protože se s nimi u Dacie počítá. A dokonce říkají, že jejich další auto bude zase Dacie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najeto přes 3 tis km a všiml si toho teprve teď? :myslim Nechci to omlouvat, ale klidně si to mohlo sednout provozem - nedotažené panty apod. a při výjezdu z fabriky to bylo OK. Jinak o neposedné kapotě se ví. Je to dané tím, že to je tenký hliníkový plech. Servis s tím s největší pravděpodobností nic neudělá. Možná to přitáhne na zámku, ale stejně to bude pracovat. Každopádně je to škoda. Tyhle "drobnosti" pak kazí dojem z jinak podařeného auta :nevim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, jo, sednout si to mohlo.. sám nevím jak jsem si toho nevšiml hned. Na auto jsem se moc těšil, když přišlo byl jsem nadšen a v návalu radosti to asi neviděl.. nevím. Každopádně jsem dnes byl v servisu a jsem objednaný na příští týden.. mimo jiné jsme prohlédli vystavené vozy a nesedí to ani u jednoho - tak to asi z výroby bude.. nijak se s tím nepářou. Co bysme za ty prachy dneska chtěli.. je to hnus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veto Písek. Prohlíželi jsme to společně. Jestli s tím budou něco dělat nevím. Nakonec jsem rád, že mi vyšli vstříc u mého auta. Jinak pro všechny - na tyhle vady platí záruka od Peugeot pouze do 3000 km a do 6 ti měsíců stáří - tak bacha, řešit hned a nečekat na garančku.. To jsem již prošvihl, vyřeší ale na své náklady. V tom servisu jsem nikdy neměl žádný problém, tak doufám, že to tak bude i teď. Jedu tam příští středu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
před 1 hodinou, Petr 3008 napsal:

záruka od Peugeot pouze do 3000 km a do 6 ti měsíců stáří

Opravdu? Neodporuje to Občanskému zákoníku? (Pokud jsi auto kupoval jako fyzická osoba)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si myslím že oni to budou schovávat nějakým způsobem jako na vady při předání nebo tak něco aby se nedostali do křížku se zákonem. Myslím si že ve smlouvě to budou mít dost dobře vyspecifikovaný na co uplatňují tuhle krátkou záruku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesně, ono z té celkové záruky je vyjmuta spousta věcí. Jen my žijeme v tom, že se vztahuje na všechno.. pak koukáme. Vždy pak záleží jak se k tomu postaví konkrétní servis.  Abych tedy upřesnil - servis po uplynutí této doby nebo km - již takovou opravu nedostane proplacenou jako záruční od Peugeotu. Zde tedy přislíbili opravu ve vlastní režii. Někde ale může člověk určitě narazit a řešení by bylo asi hodně složité a asi by to nebylo schůdné ani soudně - podepsaný předávací protokol bez závad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...