Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modely autíček


Šalda

Recommended Posts

@Šalda  Ahoj mám tři poznámky :  Za prvé objednávat z číny se ti vesměs nevyplatí ( http://autickarna.inshop.cz/ ) nedá se jednoduše reklamovat poškození / nekopletnost .

Za druhé ta vitrína je věcí pohledu - já mám auta v úhlu 45° protože mi to přijde hezčí než jen bok a nebo jen předek . . .  Blesková fotka mobilem za tmy  🙊

Za třetí mám měřítko 1:24 od výrobců BBurago , Welly , Maisto a Motor Max. Kvalita je model od modelu !!!   Někdy je lepší výrobce ten a někdy onen.

Pokud to máš pro radost jako já , tak ti bude za chvíli jedno , že to nemá volantem řiditelná kola a nebo že je odfláknutý motor pod kapotou. 🤔   Za ty peníze už ti nikdo nebude lakovat vzduchový filtr na červeno jako dříve  😟

Doplněno :  Těch polic aut mám o trošku více + nějakou vojenskou techniku (aera , auta , tanky a samohybná děla) celkem za cca 25 000,-  :papa

IMG_20200331_223442.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň, mluvíš mě přesně z duše. Přesně jak píšeš, já to chci jen pro radost, nechci kupovat drahý modely za 2 tisíce atd. Myslím že kolem 500 je to ideální cena za 1:24, a zpracování je pěkný. Jinak toho jsem si všiml, že 1:24 je ideální poměr vzhled-cena. A i velikost je ideální, do vitríny kterou chci mít cca 20cm hlubokou, a jak to máš i ty, pěkně pod úhlem 45 stupňů. Jinak i značky které píšeš, jsou asi vesměs ty které bych kupoval, a je pravda, že nějaký model auta vypadá líp od Bburaga a některý třeba Welly. Myslím si že na tohle máme úplně přesný pohled, aspoň podle toho co jsi psal, a i jak to máš na fotce. Děkuji za odkaz, podívám se. V Číně něco stojí třeba 350, ale mají k tomu poštu za cca 120, a nebo je hned mají za cca 500 a poštu zdarma. Navíc stejně od příštího roku balíčky z Číny zdraží, protože budeme platil DPH. A na Small car mají taky celkem dobrej výběr, a je to poznat že to jsou ty stejný modely jako mají v Číně, jen někdy to i stojí míň než z Číny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...