Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Win10+Android na 1 zařízení, MS Office na Androidu?


Veverka

Recommended Posts

@Veverka Tak mi to stejně nedalo a udělal jsem Ti pár pokusů :D

Výsledky jsou zde: https://1drv.ms/u/s!Al5_hH9d_qkZg8kHwqRWAiuiv4LaUQ?e=ScmI1C

Stáhl jsem z internetu nějakou veřejně dostupnou kupní smlouvu (první soubor) a v ní udělal nějaké úpravy (na druhém souboru je vidět, jak to vypadá ve Wordu v PC - mám verzi Office 365). Snad to je to, co potřebuješ.
Následují třetí a čtvrtý soubor, to jsou kopie obrazovky z aplikace Word na tabletu (Samsung Tab S6, SM-T865) - čtvrtý zobrazuje, co se stane po ťapnutí na ikonu komentáře vpravo.
Pátý soubor je kopie obrazovky z aplikace Word na mém mobilu (Samsung Galaxy Note 10+, SM-N9750), je to naprosto stejné, jako na tabletu ;)
Šestý soubor je kopie obrazovky z aplikace Office Suite Pro, placené verze, kterou doporučoval @Radek Hurvajz - to jesem nezkoušel na telefonu, ale předpokládám, že by to vypadalo stejně.

 

Stačí takto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, diky moc!

Prej ale potrebuju zase nejakej z*neumím psát slušně*enej ucet Microsoft... Poresin vecer/zitra, ted nemam prostor.

Jestli jsem to info od Microsoftu pochopil spravne, je ta jejich "Android Office" do velikosti zarizeni 10,1" ve fullverzi zdarma, jinak je potreba zaplatit si licenci Office365?  🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa No tak jsem to zkusil, ale zatím moc neuspěl. Podařilo se mi na netbooku (se 4GB RAM) pod Win10 rozchodit emulaci Androidu, stáhnout tam ten Androidí Word (i Excel), ale zjišťuju, že to buď neumím ovládat nebo je to nedostačujícím hardwarem, ale ty revize zobrazené sice jsou, ale nejde mi s nimi pracovat. Vlastní revize v čistém dokumentu s jednou větou taky neudělám, seká se to asi nebo co, takže to musím zkusit zítra jinak... Ale stejně se ten Excel pro Android ovládá tak špatně, že to snad ani hůř nejde 😝

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...