Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novy klic - diag. a freza Liberecky kraj


geo.luki

Recommended Posts

Ja nie, ale planzetu ti vyrezu v klucovej sluzbe, pripadne vo vacsich obchodnych centrach su priamo auto kluce, tak skus sa tam popytat, a nakodovanie, kazdy kto ma orig diagnostiku a vie s tym robit, bud pohladaj vo fore, alebo miestni clenovia z okolia, neviem ci Vena garazmistr ma diag, prip iny, oni sem tam aj sami napisu ze maju a vedia to spavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíč nech vyřezat v Hornbachu na Černým mostě tam jsem nechával řezat zatím všechny klíče. Oni to nikde moc řezat nechtěj pokud nemáš planžetu od nich.  Jeden klíč jsem  nechával párovat do auta a dělali to u Domanského na Černém mostě ono k tomu potřebuješ ještě kód který pokud nemáš musíš stejně nechat zjistit v autorizáku. A vím že s tím dělaj dost obstrukce tak je jednodušší to nechat spárovat u nich. Ale kolik se za to platilo to už si nepamatuju bylo to zákaznické auto a já jsem to snad jen domlouval a zákaznice si tam s tím byla sama.  Aha až teď jsem si všimnul Lib kraj. tak tam Ti neporadím.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Vena garážmistr napsal:

Oni to nikde moc řezat nechtěj pokud nemáš planžetu od nich. 

 

ono k tomu potřebuješ ještě kód který pokud nemáš musíš stejně nechat zjistit v autorizáku. 

Planzeta lze ale v klicku vymenit preci. Nebo je proste soucast klice a kdyz prijdu kamkoliv jinam ze chci udelat kopii a jen planzetu tak me poslou k sipku, ze si musim koupit cely klic (a uz je jedno jestli obyc, nebo s dalkou)

 

Najaky kod mam co byl u origo klice (carovy kod a hausnumero) to by mohlo byt ono?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano v některém klíči jde planžeta vyměnit. Co vím já tak mi všude řekli že cizí neřežou protože je tu spousta klíčů z číny ( wish apod. ) kde není jistota z jakého je ta planžeta materiálu a pokud je ten materiál tvrdší než má být tak jde ten nástroj kterým to řeže do kopru a protože stojí spoustu peněz tak musí vydržet xx klíčů než se mění.  Proto nechtějí cizí klíče řezat. Toho klíčaře v Hornbachu mám vyzkoušeného už mi řezal asi 3-4 klíče pokaždé teda žbrblá a nedá na to záruku.  Asi je to tím že to je nějaká velká firma a on je jen zaměstnanec a jeho to asi tolik netíží pokud by zničil ten nástroj. 

Ten kod by měl být na takové plastové kartičce asi jako půlka kreditky velikost a co vím tak byl na tý kartě schovaný stírací plochou jako na losu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2019 at 17:05, Vena garážmistr napsal:

Ano v některém klíči jde planžeta vyměnit. Co vím já tak mi všude řekli že cizí neřežou protože je tu spousta klíčů z číny ( wish apod. ) kde není jistota z jakého je ta planžeta materiálu a pokud je ten materiál tvrdší než má být tak jde ten nástroj kterým to řeže do kopru a protože stojí spoustu peněz tak musí vydržet xx klíčů než se mění.  Proto nechtějí cizí klíče řezat. Toho klíčaře v Hornbachu mám vyzkoušeného už mi řezal asi 3-4 klíče pokaždé teda žbrblá a nedá na to záruku.  Asi je to tím že to je nějaká velká firma a on je jen zaměstnanec a jeho to asi tolik netíží pokud by zničil ten nástroj. 

Ten kod by měl být na takové plastové kartičce asi jako půlka kreditky velikost a co vím tak byl na tý kartě schovaný stírací plochou jako na losu. 

Jim nejde o ten nástroj,ten stojí na to co to udělá nula nula prd,ale nemá kšeft z planžety,na drážkové klíče maj normál Hss co. frézu a ten samý material je i na uhlové fréze na zubaté klíče,kdyby tam těm joudům dali tvrdokov,tak jak za to rvou a chtěj to mít na jedno přejetí,tak tu frézu urvou. Ale i tak je ta fréza vždy tvrdší než ty planžety,ale musí s tím taky umět kloudně zacházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane je to možný já jen reprodukuju to co mi vždy řekli. Jako samozřejmě že pro něj je kšeft když jen řízne cizí planžetu o ho.ně že lepší je dodat svojí planžetu kterou kopím za xx přicvaknu k tomu 20% rabat a ještě mám za říznutí takže výsledek je + xxx .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...