Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cannonball


deeper

Recommended Posts

Tak sme zase o krok blíž našim automobilovým kolegům z JůEsEj. Našel jsem docela pěkný stránky o ilegálních závodech. Tak Vám sem hodim jeden link. Mam ještě nějaký o závodech v Praze, ale ty mě moc nenadchly. Zkuste se na to podívat, je to fakt dobrý. http://www.ceskycannonball.place4u.cz/frames.htm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle uz je rok stara zalezitost. Znam par lidi, ktery to pred rokem jeli a je to v pohode. Nikdo se nechce zabit a uz vubec ne zrusit auto ... Co jsou tam ty videa ze zprav na Prime, tak ty zabery jsou udelany pro tu televizi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zajimavy.Doufam,ze se nic nestane,ale nekteri tak jezdi normalne,takze je to asi normalni.Jen chudaci ti druzi ridici,kteri nic nevedi a kolem nich se prozene par rychlejch aut.:):mad:.Smajliky si preberte sami.Nektri lidi na silnicich zavodej uplne normalne.Ani k tomu nemusi mit vyhlasenou soutez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary. Doufám, až tihle magoři pojedou, najde se někdo, kdo to nenahlásí policajtům, ale kdo upozorní ostatní řidiče, zvláš? ty co vezou svý děti, aby cestu odložili a počkali až bude na silnicích zase „bezpečně“, aby pak nemuseli svoje děcka odněkud seškrabávat. Asi tomu nějak nerozumím. :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne je to asi normální dneska zavodí snad každej ale nedej buch kdyby to do mně nějakej takovej magor napalil a stalo se něco dětem asi by to měl spočítaný taky někdy jedu hodně přes horní hranici ale spíš v noci kdy vidim že nikde nikdo neni určitě bych to nedělal přes den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni spatnej napad dam srnkam naky halogeny. :D:D Taky radsi v noci moc nelitam.Takova srnka pekne rozhodi smer udavany ridicem. Nelitam ani ve dne.Ted cesou do skoly mi nejakej deda s pulitrama na vocich a skodarnou vjel na celkem velkej krizovatce rovnou pred auto.Kdyby to tam nekdo smazil,tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas jedu na plno, ale nikdy ne v obydlený zóně. Na to mam nějaký lidi moc rád. Každej si vyzkouší co ta jeho kára umí. Neřikejte, že ne. Jeďte se někdy podívat na Zličín co se tam děje :-))))))))))) Tam se taky občas jezdí o těžký prachy!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...