Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

new 2008 2019


pap13

Recommended Posts

@Charlie 1

27% z akcni ceny za allure, 130, MAN by to tedy byla sleva 126.900kc, coz je vysledna cena 343.100kc. Sorry to ti neverim ani trochu, doma mi stoji 5008 z minuleho roku, pred tremi tydny jsem objednal 2008. Dovoluji si tvrdit, ze me vyjednavaci schopnosti o cene jsou nadprumerne, ale takovou ti neda nikdo a to ani jako fleetovemu zakaznikovi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně si mě pochopil -15% je samozřejmě z ceníkové ceny!

Nikoliv z té akční ,která už je -12% z cenikovky....i když za cenikovky by to nikdo nekoupil,nevím proč Peugeot dělá takovou komedii a cenikovku nedá tu akční cenu🤔🤔asi proto,že lidi jsou spokojený kdyz vidí v ceníku ,že dostali za dobrý den slevu 60 000Kc😂😂

Pap 13 jakou sis vyjednal slevu z cenikovky?Pokud to nechceš psát sem,můžeš do Soukromé zprávy, zajímá mě to protože o 2008 uvažuji 😉 dík

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Charlie 1 napsal:

Špatně si mě pochopil -15% je samozřejmě z ceníkové ceny!

Nikoliv z té akční ,která už je -12% z cenikovky....i když za cenikovky by to nikdo nekoupil,nevím proč Peugeot dělá takovou komedii a cenikovku nedá tu akční cenu🤔🤔asi proto,že lidi jsou spokojený kdyz vidí v ceníku ,že dostali za dobrý den slevu 60 000Kc😂😂

Pap 13 jakou sis vyjednal slevu z cenikovky?Pokud to nechceš psát sem,můžeš do Soukromé zprávy, zajímá mě to protože o 2008 uvažuji 😉 dík

Já jsem měl z ceníku slevu tuším 90000kč ale já jsem nevyjednával,prostě jsem přijel a koupil kus který byl vystavený a naleštěný na prodejně protože se nám líbil:-)

Ony ty první kusy určeny jako předváděčky  a nebo skladové  vozy  mají sice název výbavy Allure ale je tam pár věcí navíc jako navigace,mlhovky,tmavá skla a pod. Jak to bude když budete objednávat auto do výroby je otázka,mě se jen nechtělo dva měsíce čekat:-)

 

 

Upraveno uživatelem Mirek D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jeden problém že budu muset dodatečně dokoupit náhradní kolo protože tady je jen opravná sada . Ale zatím bohužel nejde koupit,musím počkat . 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek viz pravidla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🙂 Jo jo,objednáno  originál kolo + vše k tomu jenže zatím není k dispozici. Lze objednat k autu z výroby ale k prodejcům se toto zboží zatím nedostává,předběžná cena kolem 6000kč...

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel dnes kolem Autostylu v Trutnově, a byl se mrknout na 2008,byl tam příjemný prodejce tak jsme se spolu bavili a zjistil jsem že 2008 má svislé zatížení na kouli, pouhých 45 kilo ukazoval mi TP...208 má 50kg....tzn.ze pokud by někdo chtěl dát na tažné držák na kola tak to uveze pouze držák+2kola nebo držák+1elektrokolo což je tedy slabota,když kamig nebo Scala mají na kouli 75kg....prodejce mi zjistí,zda by nebyla alternativa jiné tažné s větším zatížením od Thule,Brink,Vestfalia,Svc....

Pokud nebude alternativa,můžu se s 2008 rozloucit😢, protože bohužel potřebuju převážet 4kola a na střeše je převážet určitě nechci....a to se mi vážně zamlouvá i cenově....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Máme tažné třídy A50-X kde je svislé zatížení těch 75 Kg, je to pevná koule, labuťák.

Hmotnost připojeného vozidla brzděného/nebrzděného je 1240/605 Kg.

Asi bych to s naším tažným neřešil + - 20Kg, kdo to bude vážit, to by pak nemohla jet kdysi paní Růžičková společně se synkem jedním autem :)

Mára

PS: a na čem si převážel ty čtyři kola do teď? Jakou třídou tažného zařízení?  Pro fuj, "starou" 2008 jsem na shopech našel zatím maximálně těch 75 Kg.

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych si z toho jestli to má papírově 45 nebo 75 kg hlavu nelámal, pochybuji že to bude někdo někdy kontrolovat. Stejně jako užitečnou hmotnost auta, tu taky málokdo dodržuje protože pokud pojedeš v 4-5 lidech s plným kufrem a 4 kola tak budeš rozhodně přes váhu u 90 % všech aut vyjma opravdu velkých SUV nebo dodávek.

V Rakousku a Německu většinou váží jen auta od 2.8 t výše a osobáky jen když už opravdu taháš zástěrky po asfaltu,u nás se neváží vůbec. Kamery s on line váhami sice jsou u nás leckde ale údaje se nikde neposílají,jen se statisticky shromažďují:-)

Pokud máš strach že když má psáno jen 45 kg tak tažné 75 kg nevydrží tak buď v klidu,když táhneš vlek který má povolených 1200 kg tak tam jsou vertikální síly mnohem větší než těch 45 kg... 

Každopádně je to zajímavý údaj,já mám v TP zatížení tažného 48kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane F1 tak to má karnonovy kola ne? A stejně držák váží 15-20 kg😉,

Tak policajti nejsou blbý na nosiči je že má 21kg a 4kola po 10kg a je pokuticka je na světě....ale o to nejde toho se nebojím,ale u nosiče je velká páka,nosič je 80cm dlouhý a Paka tam je velká, to se nemůže srovnávat s károu ,kde ta Paka je na kolech a na kouli působí prd...nebo to má nosníky z bláta a projely by podlahou kufru....nechce se mi s nikým dohadovat a s pojišťovnou vůbec ne!!

Teď mám kouli na P 406 BREAK a ta má svislé zatížení 80Kg...

Nebo je to aby, nekonkurovala P 3008 který, má 80kg a na eshopech u Svc třeba až 95kg...😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak už taky testuju. Zítra si vezmu červený boty, vytisknu ceníky a hurá s tím na YT :autJinak prozatím jsem zjistil, že to i na horší silnici sedí, jak přibitý a 160 to frčí jako nic. Oproti DS3, kde je při dálničních rychlostech výrazný akustický projev od větru, je tady klídek a pohoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...