Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

new 2008 2019


pap13

Recommended Posts

Jelikož jsem posera a nesnesl bych kritiku :aut musí stačit pár fotek. Ale ty červený boty jsem fakt měl :D 

1,5HDi 130k s EAT8 GTline. Po těch několika stovkách km musím uznat, že to auto se fakt povedlo. Příjemný na řízení, pěkně mi padlo do ruky. Opticky vypadá robustnější a i z interiéru máte pocit, že řídíte dospělé auto. Jasně, že to není, jako v 5008 apod. ale není to ani jen vyšší 208. Na druhou stranu to zase nějaký extra obr taky není. Viz. foto porovnání se mnou ;) 

Trochu mě zklamalo, že nemá ostřikovače ve stěračích, a že ne úplně těsní na dveřích kryty proti nečistotám. Ale to jsou prkotiny. Celkově je to fajn povoz a rozhodně doporučuju, aby si jí každý osobně vyzkoušel :super 

IMG-20200315-WA0006.jpg

IMG-20200315-WA0007.jpg

IMG-20200315-WA0008.jpg

IMG-20200315-WA0009.jpg

WP_20200315_14_45_43_Pro.jpg

WP_20200315_14_47_14_Pro (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je to všechno plastový, takže to asi problém z pohledu koroze nebude, ale bude to chtít na to myslet a pravidelně to tam čistit, protože jen projetí myčkou stačit nebude. Ale otestovaný to nemám, tak bych nerad kecal :myslim

P.S. kolikrát jsem použil "to"? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je aby to nepreslo přes gumové těsnění na práh (zamazat si nohavice) nebo do interiéru. Jinak bych to asi neřešil. Je to jako by tam končily dveře, plechové, jen dole je plast. Podle mě pořád super proti kamínkům.  

Snad se taky brzy svezu, zda se tam já prcek vlezu ... jsem jaksi náročný na prostor. 😄 ale když se vešel Michal, musí se vejít každý. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne. Myslím tu krycí lištu, která je na tom přidělaná, že je z plastu. Možná by stačilo, aby ta přední část na blatníku měla trochu přesah, aby tam nebyla mezera, kterou by se tam ta špína dostávala. Ale moc jsem to nezkoumal, třeba by to nějak překáželo otevíraní :myslim . Jak píše Milan, ty lišty pěkně chrání prahy a vše okolo, takže nejen, že se neušpiníš při vystupování, ale chrání to i proti kamínkům apod ;) 
Každopádně tohle řešení už mají 3 a 5008, tak s tím snad problém nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Bych nečekal, že budete nejvíc řešit špínu na dveřích :o  Upřímně, ještě jsem neviděl auto, kterému by se prostor mezi dveřmi nešpinil. A tady je to prakticky na 20cm a ještě na plastu. Zbytek je krásně čistý. Poukázal jsem na to s tím, že se to dalo udělat tak, aby se tam ta špína nedostávala vůbec :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, kufr na velký nákup, nebo na dvě hodně velký cestovní tašky úplně v pohodě. Má to dvojitý dno a šikovné uchycení víka podlahy. Jinak spotřeba byla 5,9, ale jako fakt jsem jí nešetřil :aut Kdybych takhle tlačil na 508, tak jsem v tom za 8,5 a navíc mi seberou i zubní kartu. Ta má tu maximálku přeci jen jinde :D Včerejší večerní okruh normální jízdou 4,7. Pokud bych jel vyloženě na pohodu, šlo by to níž. Jinak ještě k motoru. Tady ta kombinace nafty s automatem mi k tomu autu sedí. Píšu to proto, že předtím jsem projel 208 s HDi a manuálem a k tomu mi ten motor nepasoval. K 208 mi ten lehčí benzín sedí víc. Ale zase je to jen můj pocit :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Dvouměsíční odstávka bohužel bude hodně znát. Zítra ve Vigu začíná opět montovat první směna a příští týden se má přidat i druhá. Já objednával první dny v únoru a prodejce si to ve smlouvě formálně dobře ošetřil a mám tam oficiální termín až konec července, tj. 5 měsíců. Ale před COVIDem reálně počítal s tím, že by to do tří měsíců mělo být. Nezbývá, než trpělivě čekat 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr_d

jj situaci ve Vigo sleduji na netu a je to jak píšeš. Obávám se ovšem, že i když se výroba rozběhne tak určitě ne naplno, jelikož budou mít problémy s díly. Také si myslím, že PSA nejprve uspokojí pro ně klíčové trhy, což ČR není. Takže s dodávkou auto to vidím bledě. Já už mám po termínu dodání takže dealer mi vrátí zálohu, což mi už nabízel. Takže začínám uvažovat o jíném autě..samozřejmě skladovce. Čekat na auto s naprosto nejasným termínem výroby si mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...