Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

new 2008 2019


pap13

Recommended Posts

mám stejný názor, je to pěkné auto, líbí se mi, ale když ho postavím do řady vedle sebe--new 2008--3008--5008 , tak je to jako by tu 5008 jen pořád ZMENŠOVALI, včetně vnitřku, a to se mi nelíbit

připomíná mi to koncern Polo--Golf--Passat, kde se s tím nesmolí--stejné kastle Audi, Skoda, Seat, VW... 😯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
před 14 hodinami, ozzy56 napsal:

opravdu si koupíš převodovku podle toho, co napíšou ostatní?? 🙄

ahoj. toto je odpoved na prvu alebo druhu cast mojej otazky? :) ale vazne. niekde som napisal, ze si kupim prevodovku podla toho co ostatni napisu? len som chcem vediet klady a zapory - manualu , automatu pri peugeote 2008 /starsi typ/ ale ako vidim je tu viacej posmeskov ako skutocnych rad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ano mas pravdu. je to nove .) ale aj tak som bol zvedavy ako sa starsia 2008 chovala napr. na automate/manualy. napriklad tipu. ber automat. jazdim na nom xy rokov a zatial spokojnost, alebo nechod do automatu velmi zere, zadrhava, alebo co ja viem co :D

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek viz pravidla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, obika00 napsal:

ahoj. toto je odpoved na prvu alebo druhu cast mojej otazky? :) ale vazne. niekde som napisal, ze si kupim prevodovku podla toho co ostatni napisu? len som chcem vediet klady a zapory - manualu , automatu pri peugeote 2008 /starsi typ/ ale ako vidim je tu viacej posmeskov ako skutocnych rad..

nikdo nedělá posměšky, reagoval jsem na tvůj dotaz, cituji: išli by ste do manualu alebo automatu? zkus příště formulovat dotaz trochu s inteligencí--myslím si totiž, že ti je u zádele, jestli ostatní budou mít automat, nebo manuál :myslim

a teď k samotnému dotazu, resp. k tomu, co tě asi v souvislosti s automatickou převodovkou zajímá--můžu ze své zkušenosti poradit jediné, prostě zkusit jízdu s automatem na vlastní oči :), nic jiného nepomůže lépe, než vlastní zážitek..., pokud se ptáš na rozdíly v servisu mezi manuálem a automatem, je jasné, že finanční náklady budou u automatu vyšší--už jen cena oleje a nutnost jeho výměny v odborném servisu hovoří jasně...

za sebe můžu říct, že jsem měl z automatu vždycky obavy, proto jsem si ho na stará kolena koupil :aut, abych taky poznal, vo co de..., takže jezdí se s tím super, zvyknul jsem si celkem hned, i když první brždění levou nohou jsem taky vyzkoušel 😯, do starého auta s automatem bych asi nešel, ale do funglovky určitě joo:super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...