Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RNEG - jak na paměťovou kartu?


Zdenek888

Recommended Posts

Ahoj, v práci jezdím s Peugeotem Expert Tepee a rád bych si pouštěl hudbu z paměťové karty, ale netuším jak. Psal jsem i na oficiální stránky podpory, ale tam nejsou schopni mi říct konkrétní radu jenom mlží s manuálem ale v těch jejich online manuálech tento typ rádia prostě není. Měl by to být rozhlasový přijímač typu RNEG. https://uloz.to/file/cSBF8FSksFdm/img-20191223-074709-jpg

Audio soubory mám na kartě, Ale jediné co mi to umožňuje je vybrat zdroj audia AUX.

Díky za případné odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám RNEG v 407mičke a o tom žeby to prehralo muziku sa dá iba snívať. RNEG 2010 je označenie aj pre RT6 ,tie rádiá sú na pohľad identické ,len s tým rozdielom ,že tento dokáže prehrať z karty aj muziku a má možnosť USB. U tej staršej verzii čo je nástupca RT5 je konektivita mizerná ,povedal by som že to je asi najslabšie prevedenie od RT3 až dodnes. Jediná výhoda tam je BT,ale aj to iba k hovorom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K plné výbavě to dostaneš zdarma, tak co naděláš :aut Jinak třeba RT6 funguje dobře - jak navi, tak přehrávání audia. Nové navigace mají + ve vyhledávání. U starých systémů je to zdlouhavé. U nových začneš psát a už to nabízí možnosti ;)
A co se týká "mirror linku", tak pokud máš správný telefon, tak funguje taky krásně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...