Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 1998 1.8 16V 81kW


Hrašulda

Recommended Posts

Dobrý den. Mám problém s centrálním zamykáním dveří. 

Popis problému: Při použití dálkového mi jen procvaknou zámky.

Při použití klíče/zmáčknutí páčky zevnitř předních dveřích mi za 1) dveře řidiče - procvaknou všechny zámky a auto se nezamkne

2) dveře spolujezdce - procvaknou všechny zámky, ale tyto dveře zůstanou zamčené, motorek zámek neotevře jak u dveřích řidiče 1 

Příčinu tedy vidím ve dveřích spolujezdce. Celé dveře jsem sundal. Všech 5 drátu co vedou na zámek jsem propípal s konektorem co jde do auta a problém jsem nenašel, takže zlomeným drátem to není.  Zámky jsem sehnal dva náhradní a stále to nefunguje. Mám v plánu sundat i dveře řidiče, ale jak už jsem popsal u bodu 1 tak tam se mi zámek (motorek) vrací, z čehož usuzuji, že by dráty měli být taky v pořádku, ale třeba se mýlím. 

Našel by se tu někdo, kdo by mi mohl pomoci ?

Předem děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas tam zrejme mechanicku blokaciu vtedy sa takto zamky chovaju ze to cvakne a vrati sa to akoby naspet 

mozes si to vysksat na inom aute, otvor jedny dvere a zamkni len to precvakne ak sa to bude na to hodne podobat hladaj mechanick prekazku 

mechanicky problem moze byt aj priamo v zamku

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to precvakntie je to ze zamok(central) nedotlaci zobacik mechanickeho zamku do spravnej pozicie cim sa nemoze prepnut kontakt v zamku(central) cize  potvrdenie pre jednotku ze je zamknute /alebo odomknte

cize sa to naspet odomkne 

mozu to sposobovat hociktore zo -4-roch dveri

kufor tusim nie 

 

staci nedovriet niektore z dveri a bude to takto saskovat 

a moze tam byt aj prelomeny kablik prave od toho prepinacieho kontaktu zamku(jednotka nema info ze je odomknute ) ale s tym som sa este nestretol

ak ti nefungje spolujazdcov zamok a menil si ho a stale nereaguje isiel by som po kabloch 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napětí jsem měřil a jde tam 12v.

Nejsou hlavní jen zámky v prvních dveřích a zbytek má už jen motorek ? Takže zadními dveřmi a kufrem by ti být nemělo ? Alespoň co jsem slyšel. 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej predne su hlavne a zadne len podruzne ,aspon na scheme to tak vypada

meraj pin 4 (na protikonektore zamku)oproti kostre auta ci ti zapipa merak 

kabel na konektore bude pravdepodobne zeleno-zlty(kostriaci kabel)

 

tych 12volt na motorku zamku meraj skusackou nie merakom ak je tam prechodak merak to neodhali skusacka ano ta bud bude slabo svietit alebo nezasvieti vobec 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...