Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2.0 turbo TCT China by čakom PRODÁNO


čakom

Recommended Posts

moje 406 na tom není o moc líp:( akorát už to pár let maskuju za "novýma" blatníkama:D problém 1 je, že ta krytka v podběhu dlouho nevydrží, přemýšlím že to zalepím kusem plastu na pořád. problém 2 je ten, že jsem tento díl nikde nenašel(očnici na světlo ano, ale ten kus podběhu ne) nebyl by problém to převařit, ale pochybuju, že bych na vrakáči našel dobrý kus a pokud neseženu nový....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ji taky neztratil, ale jde o to, že se celkem brzo rozpadne. Kupoval jsem je asi 2roky zpátky a už jsou zase KO. Teď je mám opět objednané origo v Peugeotu, tak uvidíme. Vlastně ani nevím, proč to tam je. Asi to chce často kontrolovat, což asi nikdo nedělá a myslím si, že spousta lidí ani neví, že tam něco takového je, pak to dopadne, tak jak to @čakom zdokumentoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na většině 406 co jsem měl vždy byla krytka rozpadená. Obvod tam byl ale střed byl pryč.

na levou stranu jsem přinýtoval plech abych měl za co chytit blatník a názatník. Vzal jsem doma dva zelený blatníky z novýho modelu aby bylo auto pojizdný.
Pokud auto zůstane doma tak seženu modrý blatníky ze starýho modelu.

 

20200510_111604_HDR.jpg

20200510_111426.jpg

20200510_111307.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...