Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovní pružiny AP Sportfahrwerke - recenze


Lobista

Recommended Posts

Na P 406 klasiku chci sportovní pružiny. Laboruju už měsíce a na trhu toho moc není, ale už jsem tak nějak dospěl k cíli.

Rozhodl jsem se že bych koupil tyhle od AP Sportfahrwerke: https://vwshop.cz/4878-sportovni-pruziny ještě bych ale rád

slyšel názor někoho kdo na tom jezdí.. Na značku reference mám, ale neznám nikoho kdo by to měl na P 406 přímo a řekl

by mi jak se to chová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Lobista,

športové pružiny + sériové tlmiče je fakt zlý nápad. Bude to uskákané, čo je aj nebezpečné. Tlmiče nebudú schopné tú pružinu "ubrzdiť" . 

Ak už, tak celý podvozok. Ja mám už druhý týždeň celý podvozok od AP na P306 1.8 16V a v zákrutách som ako pribitý(ale na zimných pneu to zase nepreháňam). Eliminoval prehnané náklony v serpentínach, na diaľnici mám lepšie pohodlie a istotu. Blbé je len to, že teraz by to chcelo silnejší motor :D, ale to zase človek narazí na brzdy... začarovaný kruh. 

Mechanik mi sám povedal, že s AP podvozkom budem spokojný. Že zatiaľ si u neho nikto naň nesťažoval. 

Výslovne ma varoval nech nekupujem len pružiny. Že sám spravil takú chybu u svojho auta. Takisto ma varoval pred TA-technix podvozkom(tiež uskákaný). V-maxx taktiež neodporúčal. 

Takže za mňa tak... 

Upraveno uživatelem Yonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...