Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

originální pravé zrcátko


Ota

Recommended Posts

Moc toho není, mám tam přední i zadní světla, budíky, rozdělovač, poklice (myslím, že jsou jen dvě), plastová mřížka před chladič a možná ještě nějaké drobnosti. A nekompletní sada skel, jestli si dobře pamatuji tak chybí jedno boční a jedno boční je tam dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...

Zdravím nového člena, rozepiš nějaké info co jsi si pořídil? To jsi dovezl ze zahraničí? Díly asi lépe pořídíš ze země původu než tady u nás. Těch aut tu moc není. I když nějaké mechanické díly by se mohli ještě sehnat (destičky, kotouče, apod.). Případně dej foto ať se pokocháme :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrcátko Drivera nebo 604ka Oty je z dob 75-77, kdy se montovala zrcátka která se musela nastavit ručně.

Tohle je ten mezi model 78-79 (80), který má zrcátko ovládané z vnitřku, a sehnat jej na pravou stranu je problém. Na 604 se možná dodávali do Anglie a Austrálie a teoretická šance, kterou jsem kdy našel je, že by to mělo pasovat z nějakého úplně jiného auta... Případně najdu ze kterého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím. Zatím jsem nováček a auto žádnej velkej mazlík ještě není. Pokud jste myslel 400euro, tak to asi zatím zjišťovat nemusíte. To až časem, až ho budu mít pořádně projetýho a budu si jistý, že do něj chci investovat takovéhle částky. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, cena je extrémně vysoká...     já jsem to zrcátko "sháněl" už pár let a nikde po Fr, kde jsem se ptal nebylo, až náhodou u tohoto obchodníka, nakonec jsme se domluvili za 300, ale i tak to Opron komentoval slovy "Blázen a zloděj"...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...