Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mi má fungovat a nefunguje?


Kpetr

Recommended Posts

Já teda taky nevím k čemu je to úplně tak dobrý to přisvěcování do zatáček vím že to funguje do určité rychlosti takže to spíš bude fungovat při courání se po městě a tam to nepotřebuju neb většina měst má veřejné osvětlení. Jako je fakt že jednou nebo dvakrát jsem byl rád že to na autě bylo protože nevím jestli jsem z nepozornosti nezaregistroval že auto bliká směrovkou nebo jestli nebyla vidět ale tím že jsem viděl že mu svítí jen jedna mlhovka vepředu jsem zpozorněl a díky tomu jsem se vyhnul karambolu protože jsem si myslel že pojede rovně a on zatáčel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je dobře, že se už nemusí startovat klikou a v autech je i topení, ale poslední dobou je té elektriky a elektroniky nějak moc :myslim, ale vývoj asi nezastavíš, i když jsem někde četl, že v americe a kanadě farmáři odmítají kupovat nové zemědělské stroje přecpané elektronikou, protože je to furt v poruše, opravář-elektronik příjde za týden a starý levný traktor (kombajn) si farmář opravil sám a hned..., ono je hezké se dívat na video posledního modelu traktoru, co je řízen GPS a dělá všechno sám, ale když se posere, farmář jen čeká s rukama v kapsách..., takže firmy co repasují staré stroje prý mají zlatý důl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To svícení mlhovek do zatáček  je pro mě  celkem dobrá věc když jedu na zahradu nebo ze zahrady nebo  na chatu  hlavně teď v zimě.

a celkově mimo město tolik světla není tak t pro mě je celkem příjemná věc .

Samozřejmě že do teď jsem to na autech neměl  ale když už jsem zaplatil tolik za auto které to má mít  tak proč to  ne aktivovat nehledě nato že mně celkově docela zaráží  jak si muže Peugeot dovolit změnit konfiguraci vozu aniž by kupce min předem informoval.

Moje auto přišlo na jiných kolech a i letní gumy to je ale jen ten nejmenší problém (já sem chtěl kola 17  ty jsem nemohl kontrol grip nedovoluje )   a nakonec to  přijelo na 17 . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to co pořád tvrdím kvůli těm dlouhým čekačkám jste sice objednávali model 2019 ale fyzicky jste dostali model 2020 a ty jsou homologovaný s nějakou úrovní výbavy a díky té homologaci která je dnes víc než kdy jindy vázaná reálnou spotřebu a produkci smradu z výfuku fabriky dělají všechno možné aby snížili reálnou spotřebu opravdu na nesmyslné minimum a toho dosáhnou tím že např. omezí spotřebu elektriky na palubě protože omezená spotřeba elektriky znamená nižší potřebu dobíjení přičemž dobíjení je jedna z věcí která zatěžuje motor po samotném chodu asi nejvíc tak je dobíjení nastavené tak že nejvyšší výkon má při brždění motorem ale takového ježdění aby se brzdilo motorem po městě moc není a navíc tyhle malý motory toho stejně moc motorem neubrzdí. To samé s kolama o těch už se tady skoro rok vede diskuze že zkrátka od doby kdy se spotřeba nových aut posuzuje podle té aktuální metodiky tak má 99% nově vyrobených aut jeden jediný rozměr kol a u některých ještě i hodně nesmyslnej ale to je tak to jediné co můžeme dělat prskat že to není co bejvalo, před ještě možná 4-5 rokama kdy auto šlo z fabriky na nějakých kolech ale mělo povoleno x alternativních rozměrů nejen v šířce ale i v průměru. Některý modely měli prvky vyšších výbav i když to byli výbavou socky ale bylo to jen zablokované v řídících jednotkách a kdo to uměl tak to dokázal " odemknout" ale taky diagnostiky neběželi online připojený na fabrický servery takže pokud se v tom někdo nešťoural tak nikoho ta diagnostika nepráskla že s ní bylo na autě povoleno tohle nebo tamto upraveno. Dnes se musí diagnostik přihlásit do samotný diagnostiky a ta se přihlašuje na server a všechno je dohledatelný a zkrátka ta fabrika si nevezme na triko aby se na autech dělali  " s jejich" vědomím úpravy které jdou sice proti homologaci ale ve své podstatě jsou užitečný protože pak přijde nějakej zezelenalej mozek a bude se v tom šťourat a fabrika zaplatí přinejmenším pokutu jako kráva pokud by nějaký takový šťourání ustála. Jak tohle všechno začalo protože nějakej aktivní blbec se hrabal v tom proč je předepsáno že VW při měření emisí má mít otevřené dveře a tím zkur.il všechno při tom 99% lidí který se v tom byznysu pohybovalo vědělo a ví že 99% aut mělo a má vychytávku která zařídí že to auto pozná že ho někdo měří a automaticky si nastaví co nejlepší hodnoty dokáže aby z toho měření nevzešel zbytečný problém.  Ale tohle je téma které budí velké vášně a bohužel mi normální lidi s tím moc neuděláme páč ve světě je tolik zmagořených mozků který si najednou uvědomili že to co příroda dělá povodně, sucha uragány , zemětřesení to dělá protože jí lidi serou a ubližujou ale tohle tady bylo vždycky a najednou se jako bude celej svět tvářit že se musí něco udělat aby se tady dalo žít ještě xx století a zmagoří a vezmou to tak že co bylo doteď je špatně a nejraději by se vrátili do jeskyně k pazourku a lovu mamutů a ještě si vezmou do hlavy že budou poslouchat keci nějaký 16 letý kravky který někdo kdysi rozšlápnul kyblíček na pískovišti a ona je z toho celej život ukřivděná a jím podobných idividuí. Ámen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl pro kola na léto + originální příčníky.  Měl jsem  domluvenou aktivaci přisvícení do zatáček.

Výsledek super. Přisvícení  funkční + jako bonus aktivace  automaticky cca po 3 vteřinách když zapnu blinkr rozsvítí mlhovka.

 

Upraveno uživatelem Raďous007
špatná sekce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
V 31. 1. 2020 at 13:32, petrkaspi napsal:

Tomu tedy už nerozumím já auto přebral tento týden a chtěl jsem to aktivovat a bylo mě řečeno softwarově zakázáno nejde aktivovat....🧐🤔a mám model 2020.....u modelu 2019 to 

Je zvlastni,ze jsem mel uplne stejnou zkusenost,kdy jsem byl dokupovat delici sit. Zadal jsem o aktivaci prisvecovani do zatacek a odpoved znela,ze je SW zakazano. Slysel to mechanik a rekl,at prijedu druhy den,ze je tam jiny prijimaci technik,ktery je ochotnejsi. Ejhle,zajel jsem a uz svitim do zatacek 😁 je to je o lidech,protoze jsem prebiral 29.1.2020,objednano 6/2019. Dale jsem dostal informaci,ze lze po zaruce poupravit zapojeni alarmu a webasta,aby se pri zapnuti webasta deaktivovali vnitrni cidla alarmu,tak uvidime za dva roky. jinak to bylo u Domansky Stodulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...