Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bluetooth připojení


skuci

Recommended Posts

čauves odborníci, měl bych prosbu, spíše asi takovou více technickou, ale třeba to bude prkotina...

Mám v telefonu (BlackBerry Key 2 s Androidem) napárováno auto, včetně streamu hudby a mobilních dat. Nikdy žádný problém.

Teď jsem si koupil chytré hodiny (Huawei Watch GT 2), které taky umí přenášet hovory.

 

Nyní nastává problém, jsou připojeny k telefonu skoro furt a když přijdu k autu tak k tomu se už nepřipojí na telefonování, takže musím ručně potvrdit auto nebo odpojit hodinky.

 

Lze někde nastavit prioritně, aby se Bluetooth připojovalo prioritně k něčemu když jsou v dosahu oba dva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusal som ten PhoneProfilPlus ma toho veľmi veľa, a skoro všetko potrebuje root telefónu, ale potreboval som, aby sa pri tichom režime vypli data, a pri normal zapli. Bojoval som s tým 2 týždne, a aj tak to fungovalo až ked som prebudil telefón pri odblokovaní a dáta sa zapli, profil prepol. Mal som ho na služobnom mobile, ale nemám rád príliš zložité nastavovania pri tak jednoduchých veciach, tak šiel preč.

Sound Profile sa mi nepáčil vzhľad, ako z roku 2000, tak šiel po 1/2 hod preč.

Ale používam ProfileSchedulder asi 5 rok a je jednoduchý na nastavenie, spustenie a časovanie režimu, nevyžaduje zložité nastavovanie, zvuky, oznámenia, synchronizácia, jas, zap/vyp dat/wifi/ atď. Niekedy sa mi stalo že po nastavenom čase sa profil nevypol,ale neviem ako sa to stávalo, nepravidelne. 

Ale ako písali v článku, vzhľadom na obmedzenie Symbianu, že neboli data tak ako dnes boli profily v Nokiach vymakane a vstavané, a fungovali na 110%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 12. 2019 at 8:46, jarokare napsal:

no tam jsem používal taky Profile Schedulder ale to bylo spíše jako profilovka, ale co jsem koukal, tak většina je na to, aby to dělalo třeba v určitý čas, ale na Bluetooth tam nic moc nebylo 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dnes som si obstaral fit náramok Honor band5, nie sú to plnohodnotné hodiny ako gt2, ale tiež majú notifikácie a oznámenia hovorov. Keď som ich mal spárované, sadol som si auta, naštartoval, telefón sa sparoval s autom, hovory nabehli samé na auto a hodiny ostali aktívne v režime oznámení a funkcií, takže si to samo rozdelilo. Neviem či ti to pomôže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nepomůže :D předtím jsem měl Garmin Fenix, který taky uměly notifikaci, ale jen samotnou notifikaci, takže to nebyl problém. Ale díky tomu, že tyto umí i telefonovat tak se to připojuje jako Bluetooth, ale tak už jsem to vyřešil, když jedu na delší trasu tak si musím najet do nastavení, odpojit auto a znovu připojit a pak to jde jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...