Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlasové ovládání


Bredok

Recommended Posts

@Ssob Tak první věc je, že máš na autě otevřenou svolávačku na brzdové trubky.. doporučuji si domluvit termín v Autorizáku ;) 

Mapové podklady vidím, že nejnovější jsou 15ky.. podle databáze v autě máš verzi 8

Soft nejnovější je 21.08.25.12_NAC-r0, v autě by mělo aktuálně být 21.06.47.34_NAC-r0

 

Zkus znovu dle VINu stáhnout soft, auto připojit na wifi a aktualizovat ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info o svolávačce, domluvím to.

Mapy jsem dnes aktualizoval ze 14 na 15.  Verzi 8 jsem snad ani nikdy neměl.

Soft mám viz foto a ten nejnovější se mi nedaří instalovat, stále hláška "verze není kompatibilní s hardware". Zkoušel jsem s licenčním souborem ve složce License (jeho číslo končí stejným 18ti místným číslem jako je číslo SW), i s autem připojeným k hotspotu mobilu s rychlými daty a nic. Myslíš, že je rozdíl když je auto připojené k hotspot mobilu nebo přímo k wifi? Potřebuje wifi jen ověření licenčního čísla a SW bere z flešky ne? Když to dělám s připojením auta k wifi vadí že je na flešce kromě SW i licenční soubor?

Co s tím? Díky.

20200328_162528.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud aktualizuješ bez wifi, tak se právě do systému Peugeotu nepropíše, co máš za verzi aktuálně v autě (proto tam vidím verze co tam vidím).

Wifi je jedno z čeho je vytvořená, auto nemá jak poznat.

Jinak máš nějaký důvod dělat aktualizaci softu? Oficiálně my máme zakázáno dělat aktualizace jakožto autorizák, pokud nám to nějaký technický dokument nedovolí z důvodu nějakého problému hlášeným zákazníkem.

Ale nevztahuje se to na problémy se zařízeními Apple... tam se o problému ví, Francouz to s Apple řeší, ale v jakém je to stádiu nevíme... máme jen informovat zákazníka, že prostě Apple shazuje NAC/RCC systémy v Peugeotu a zákazník se s tím musí naučit žít.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi žádný důležitý důvod dělat aktualizaci softu nemám, snad jen že někdy trvá po nastartování dost dlouho než se displej infotimentu vůbec rozsvítí. Ale proč je nedělat, na co by ty aktualizace dělali, kdyby nezlepšovaly fungování, neopravovaly chyby, nové funkce apod. Když ty aktualizace nabízi Peugeot na webu tak by měly fungovat. Jsem zvyklej udržovat sofwary aktuální, i když vím že každá aktualizace je svým způsobem riziko. Na zahraničních peugeot forech jsem četl, že po aktualizaci SW např. přestala rychlostní dopravní značky číst kamera a bralo je to jen z navigace, apod.

Možná to je ten důvod proč máte zakázáno dělat aktualizace jako autorizák. 

Co tvůj názor, je lepší soft neaktualizovat nebo aktualizovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak update na 21.08.25.12_NAC-r0 se podařil a to bez wifi jen s licenčním souboram a softem na flešce. Vygooglil jsem nějaké rady, použil dvě a nevím která z nich pomohla:

1) Složka s licenčním souborem se musí jmenovat "license" s malým "L" na začátku (windows to někdy samovolně změní na velké L při tvorbě složky).

2) Mít v autě mobil s nainstalovanou a s autem spojenou applikací MyPeugeot. Já ji už kdysi odinstaloval jako šmejd, tak jsem ji zas instnul.

Takže tak, snad to někomu pomůže.

Jinak se zdá, že vše funguje, ale nezkoušel jsem to čtení dopravních značek. Změny jsem zaregistroval jen v defaulním nastavení couvací kamery, v navigaci už jde celkem smysluplně nastavovat navádění podle provozu (TMC) a po ukončení navádění jednoduše spustit pokračování. Androidauto a Mirrorlink funguje, nemusel jsem znovu nastavovat.

20200329_143851.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zásadní otázka dá se wave3 vyměnit za wave2? Poradí sis  tím okolní řidicí jednotky. nebo je to marné?
Co v serviceboxu je placený i rozpad na díly tak vim prd 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jedině s někým kdo má registrovanou diag? Tak tkaových ochotných to vyzkoušet asi moc nebude, nebo by se někdo našel?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak sem.si byl popovídat s technikem. A údajně. Jim diagnostika nedovolí v rádiu upravovat konfiguraci vozidla z vyrobym. Takže po výměně i u nich by byl při každé aktualizaci problém s konfigurací výbavy. 

 

Jak by to dělali pri vykradenem, nebo jinak rozbitém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted otázka zda by to nepustilo teda objednat tu wave 3, ale v novém to bude ranec :D, ne jak z vraku.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Chápu,  filosoficky jsme se zamyslel, že by to PSA pustilo do ND jako náhradu. :) 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...