Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opakované doručení mailu - kde je chyba?


Péťa

Recommended Posts

@Zůza
Také mi to nepřijde jako debilita, protože kdyby mi každý mail přišel čtyřikrát, tak se z toho pose.... 😮

Ale @Weri 605 to zdůvodnila, já to chápu a teď je na adminech, aby to vyřešili ;)

Přání jsem přečetl celé, sice jsem z textu nepochopil, že ta sleva je jako vánoční dárek, ale pokud tomu tak je, tak dávám 1000x palec nahoru 👍 Pro mě skvělý kompromis mezi žádným dárkem (což opakovaně jsem navrhoval) a dárkem, který stojí mnoho úsilí a poštovné. Takhle si každý vybere, co potřebuje. Nebo jako já - nic :D👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Péťa napsal:

Ale @Weri 605 to zdůvodnila, já to chápu a teď je na adminech, aby to vyřešili ;)

A neb - už to umím.... 😅 nebude to potřeba... 😀 je to vlastně jednoduchý.... chceš-li odeslat email, tak ho hotový vlož, neupravuj a klikni na uložit... 😂

@Veverka tobě nic nepřišlo...? 🤔 ani ve spamu...? 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MilanF1 napsal:

Ruším si zprávy z klubu, snad 5x přišlo PF a obrázek pořád stejný. Text nikdy nečtu...

Akceptuji, udělala jsem chybu, omlovám se ještě jednou za toto nedopatření... :(

krásné Vanoce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanF1Protože to co @Weri 605 odeslala se stále odesílá, jeden hromadný mail se odesílá i 24 hodin, je to celkem obrovská zátěž pro server, a když to poslala 5x tak ti to prostě přijde opožděně. Mě třeba chodí maily na schvalování inzerce, nebo hlašení  příspěvků, upozornění na nové SZ, včera jsem něco schvaloval, i upravoval i četl SZ a maily mi došli kvuli te zatěži až dneska, a ještě to chvili potrvá. Mimochodem, když maily posilal ChouLu, nebo Schreek tak to chodilo taky 3x, ono Weri není vyjímka. Prostě je to tam nějak blbě nastavený a nedá se s tím uplně jednoduše pracovat.

Osobně bych si maily nerušil, jen dělate herečky. To nesnesete aby vam přišlo 5 mailů? Prostě se to stane. 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně :super   Tak to přišlo 5x , no bóže , snad se tolik nestalo . Furt si myslím , že je lepší , když vám někdo 5x popřeje krásný svátky , než když si nevzpomene vůbec ...

Díky @Weri 605 , nejen za přání , ale i za to , co děláš pro klub :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju... vím, že jsem to pos... ale už s tím umím.... 😊 a o to jde především... :) bohužel těch nekolik kliknutí na uložit se nedá už vrátit zpět... mrzí mě to, ale vzhledem k tomu, kolik vás tu je, tak zas tolik nazlobených vás není... Za což jsem vděčná... 😊

A ještě jen jedna taková velice podstatná drobnost... to PF dělal letos SV24... a na to, jak o sobě tvrdí, že je přes počítače úplně mimo, takt se mu fakt povedlo...! 😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem PF obdržel 3x a rozhodně z toho nedělám žádnou vědu. Jestli si budu něco objednávat z eshopu tak to zkusím taky třikrát uplatnit tu slevu😀 A navíc jsem se i jen tak mimoděk dozvěděl proč mi avíza na SZ ze včerejšího večera došli až během dneška. 

Samozřejmě že i já se připojím s přáním Krásných svátků Vánočních a Hezkého Nového roku.  A skládám velký dík celému vedení za to co pro tenhle spolek věčně brblajících dělá a specielně @Weri 605

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...