Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opakované doručení mailu - kde je chyba?


Péťa

Recommended Posts

Radek Hurvajz: tak neposílejte hromadná oznámení. Kdo má zájem o sraz, ten přijede. Přesně řečeno, neposílejte do mailu. Dejte tady nějaký banner, nebo jak se to jmenuje, že "bude sraz", anebo "PF všem" a je to. Jednoduše a s míň práce.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, P607Olda napsal:

Radek Hurvajz: tak neposílejte hromadná oznámení. Kdo má zájem o sraz, ten přijede. Přesně řečeno, neposílejte do mailu. Dejte tady nějaký banner, nebo jak se to jmenuje, že "bude sraz", anebo "PF všem" a je to. Jednoduše a s míň práce.

Už se to posílá jen minimalně. A Bannery se davají už hodně dlouho. Jenže spousta lidí si je sama nevědomky blokuje protože neumí ten adblock nastavit

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri 605: Banner Chocerady? Ano, všiml jsem si. Bohužel na srazy nejezdím.

To neposílání mailů zmiňuju jenom proto, že když jsou s tím problémy... Ale klidně posílejte. PF jsem dostal 3 x , tak budu mít 3 x šťastný rok.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@P607Olda  Člověče jak tak pročítám tohle vlákno začínám na Tebe být lehce alergický... Ty jsi prostě dokonalej, sežral jsi houno Šalamounovo, nikdy jsi nechyboval a já nevím co ještě. A zastáváš se tady hlasitě nějakýho napruzenýho člena kterej tady asi za 7 let byl asi 10x nic klubu nepřinesl a pak najednou založil napruzený vlákno. Prej "možný platící člen" - CHA!  🤣    Tak to jsi mě opravdu pobavil.

Závěrem - SORRY, nemůže bejt každej tak dokonalej jako ty. Nevím, zda máš předvánoční depku, nebo máš "svoje dny" ale už by to chtělo asi trochu ubrat plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, StibTo napsal:

@P607Olda  Člověče jak tak pročítám tohle vlákno začínám na Tebe být lehce alergický... Ty jsi prostě dokonalej, sežral jsi houno Šalamounovo, nikdy jsi nechyboval a já nevím co ještě. A zastáváš se tady hlasitě nějakýho napruzenýho člena kterej tady asi za 7 let byl asi 10x nic klubu nepřinesl a pak najednou založil napruzený vlákno. Prej "možný platící člen" - CHA!  🤣    Tak to jsi mě opravdu pobavil.

Závěrem - SORRY, nemůže bejt každej tak dokonalej jako ty. Nevím, zda máš předvánoční depku, nebo máš "svoje dny" ale už by to chtělo asi trochu ubrat plyn.

To byl hezký příspěvek, snaž se ho nesmazat. Je Tvojí vizitkou.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám to zapotřebí. Rád se k tomu budu vracet a u sklenky dobrého vína vychutnávat své úspěchy.

Ty pomníku...

EDIT: @P607Olda  tam měl napsáno "Každý si svůj pomník staví sám". Ale protože je srab upravil si to.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopřeju k úspěchům, zřejmě jsi jich dosáhl přímým a nekomplikovaným jednáním.

Nemusíš mne označovat za sraba, když jsem našel jiná, zhruba stejná slova pro totéž. Zřejmě máš radost, někoho urazit.

Každý si svůj pomník staví sám ... Je Tvojí vizitkou. StibTo máš pravdu, je opravdu srabovské, nahradit toto navzájem, zasluhuje to urážku.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...