Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opakované doručení mailu - kde je chyba?


Péťa

Recommended Posts

Nezlobte se na mě ,ale pokud je toto oficiální téma k přání k vánocům je nevhodně rozjeto. Reaguji na tento příspěvek  (viz příloha dole ), ten byl vhodně založen a správně pojmenován . Tím neutočím na odesílatele @Weri 605 a chápu že je jen člověk který udělal chybičku  , pokud by mi maily došly možná bych se nad tím pousmál (jako většina diskutujících ) a nechal to být , né každý to ale takto vyhodnotí. Reakce MMastersSK byla  přehnaná ohledně odchudu z fora ( možná předvánoční shon) ale reakce  @ChouLu a @MJSytic je trochu přes čáru , vedení to musí ustát s úsměvem , no možná i s nuceným.  Ten člověk mohl být někdy platícím členem jak směřuje @kirkiz. @StibTo pokud sis všiml tak ten MMastersSK s jeho aktivitou pravděpodobně tu netraví tolik času aby toto téma našel, ale odpověděl tam odkud mu to přišlo , došlo to od vedení tak to do vedení založil a to fakt myslím že i správně. 

A abych teda nebyl úplně off tak ač bez několika mailů Vám všem přeju hezké svátky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Davidak79 napsal:

Reaguji na tento příspěvek  (viz příloha dole ), ten byl vhodně založen a správně pojmenován

Možná byl ten příspěvek vhodně založen a správně pojmenován , ale v blbý čas , protože v době založení tohoto příspěvku už bylo v tomto vlákně všechno vysvětleno a vedení se omluvilo za vzniklé nedopatření . Proto byl ten příspěvek úplně zbytečnej ...

A to nemluvím o zbytečným vyhrožováním odchodem z fóra kvůli pár omylem poslaným emailům :bojim stačilo to napsat úplně v klidu a všechno molo být jinak .

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jarokare jo to jsem vše četl , ale asi protože tu trávím víc a času a dost čtu , ale né každý to tak má a proto se tu na ty co tu nejsou tak často  nesmíme sesypat jak slepice na zrní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neplatící... ani v minulosti, ani v budoucnosti... :) A jestli někoho takto rozčílí v dnešní době (i jakýkoli jiný) email, tak je mi ho líto... Takovej člověk nemůže mít hezkej život... Pardon, ale rozrazit dveře a dát hned všem přes držku není normální.... normální je zaklepat, vsoupit a informovat se.... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem pul na pul. Nazyvat PF spamovanim a vyhrozovani odchodem u clena, ktery foru vlastne nic neprinasi, protože 1 prispevek za rok je teda velky objem :D :D , se mi zda az moc agresivni. Slo to napsat rozhodne mene agresivne. Psat nekomu ovsem, ze nam chybet nebude, kor od byvalych clenu vedeni, mi prijde hodne pres caru. Vedeni mu do jeho vlakna melo zkopirovat omluvu z tohoto vlakna a tim by byla vec uzavrena..... Fakt nektery pristupy a postupy nechapu......toto forum je nas vsech, ne vase...... takze nikdo tady nema pravo se takto chovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to chtělo vedení. Já tam být nechtěl. Mám sice 3 funkce, ale ve vedení nejsem ;) 

A ještěže tak. Už mi dochází trpělivost, chodit okolo někoho po špičkách, když on sám do ostatních vandruje :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten nadpis opravím a celé přesunu, nazval jsem ho nešťastně. Zakládal jsem vlákno já a vůbec jsem z toho nechtěl udělat místo pro zveřejňování novoročních přání. Jen jsem chtěl vědět, kde je problém, že mail přišel tolikrát. To mi bylo vysvětleno a pro mě to tím končí jako vyřešené. Nehodlám to dál rozebírat.

Trochu mě mrzí zlehčování "Tak to přišlo x-krát, co vám na tom vadí". Kolik vám přijde denně mailů - tím myslím vyžádaných ne spamů (protože tohle nebyl spam)? Kdyby každý takový přišel 3x (4x, 5x,...), líbilo by se vám to? Já chtěl ukázat na problém v generování mailu, aby se vyřešil. To se stalo, dík.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa changed the title to Opakované doručení mailu - kde je chyba?

A nejdřív prosím linčovat.... :)

pánové.. stihla sem v pátek pracovní vánoční večírek z něj odjet v jednu ráno do Tábora, vrátit se v sobotu ve 12 na zabíjačku, kterou sem jela do 3 do rána, vstávala jsem dnes v 8 a teď ještě budu dělat tlačenku a péct žebírka... Věřte mi, že každou volnou chvilku se snažím sledovat vaše komentáře a do toho úkoluju předsedu a odpovídám na několik sz, kde řeším nové členy, co chtějí zaplatit a nejde jim to, a nebo se neorientují ve fóru, ale jsou slušní a normální...

Ve zkratce...:

- děkuju všem za prominutí mého omylu

- omlouvám se všem, kterým to přišlo několikrát... Nejedná se o spam, ale o mou vlastní nevědomost a blbost...

- MMastersSK je prudký jako sr..... Asi je mi jedno, zda tu bude dál a nebo ne... neznám ho, jeho nick vidím poprvé a možná právě proto, že je nováček, by neměl hned vyskakovat a hulákat... Nedivím se proto reakcím jedinců... 

- MJ není ve vedení, ale vzhledem k tomu, že má na starosti správu členů, uznali jsme za vhodné, aby bylo dohledatelné, koho v případě problémů kontaktovat... Je tedy uveden na hlavní straně..., ale není členem vedení... A jestli někdo podotkne, že by to tam teda nemělo bejt, nebo mělo bejt napsaný jinak atp. tak dostane banánem přímo ode mě...! :bacha😂

Ano.. i platforma fóra má své meze......

Tak ovaru zdar... 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2019 at 8:16, Weri 605 napsal:

Právě  že tam není absolutně žádné tlačítko odeslat... 😤 takže takový neznalý dement jako já, netušíc si klikne na uložit (protože mu do hlavy vtloukali, ať si furt všechno ukládá, kdyby to "spadlo"), aby nepřišel o dosud vykonanou práci. Načež koukám a políčka Příjemci: 0 registrovaných uživatelů. Čas potřebný k odeslání: 0 Debil si řekne co...? Aha, chybějí mi tam příjemci...! 😀

Tak to znova otvírám... hledám co kde dělám blbě... znova ukládám a znova a znova a znova protože to nedělá to co od toho OBSLUHA očekává.... a s každým kliknutím na ULOŽIT se to okamžitě začne odesílat @Péťa 😁 to je totiž to, co bys od toho dle odpovědi nečekal ani ty... 😁 takže teď čekej - letos tu desítku porazim.. 😂😂😂

A nebudu se omlouvat za zku... program, kterej vyráběl ňákej bezmozek.... ajťák co ani nezná význam slov... ULOŽIT jako ODESLAT... a není to jen tohle, tam je takovejch blabolů.... Učím se s tím už rok a půl a dycky u toho kvetu...!!! 

A komu sem to poslala.. no jak je vidět tak členům určitě... 😂 a několikrát.... a pak - si na to klikni a podivej se @Schreek a pak dej hlavně ULOŽIT protože jinak se z toho nedostaneš a zmizí ti to celý..., to už mám taky za sebou... 😂😂😂😂😂

Toto mohla být první odpověď a omluva členovi MMasterSK.

Nicméně ChouLu ho hned první odpovědí poslal do háje, s tím, že si měl najít toto vlákno (které je od hlavní stránky zasuté o dvě úrovně). Mohl tam dát odkaz na toto vlákno, kde je omyl vysvětlen.

Spam je všeobecně odmítán, vy ho tady omlouváte.

Důležité je že vedení drží pospolu, i když je software na houby, i když se udělá lidská chyba.

Horší je to s obyčejnou lidskou slušností, vůči nováčkovi - do té doby jeho jediný kontakt s klubem byl, že dostal spamy. Mělo se mu dostat omluvy, vysvětlení. Že jeho tón byl strohý, to chápu, taky tak odpovídám na nevyžádané spamy.

Nejde tu o to, zda jsme ztratili možná platícího člena. Jde o normální slušnost vůči cizímu, novému člověku, kterému klub poslal nevyžádané spamy.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psali jsme to najednou, předchozí příspěvek není reakce na předchozí příspěvek od Weri 605.

Ale přesto doplním - i k mým minulým připomínkám: proč se dělají takové jednoduché chyby? A pak se omlouvají, že není čas? Jak jsem jinde psal, rozesílal jsem stovky přání i mailem, a nikdy jsem neudělal chybu. Prostě jsem si tam dal cvičné adresy, a až bylo vše OK, tak jsem přešel na "ostré" adresy - a i tehdy jsem nejprve poslal přání kolegům, abych odchytil závadu či omyl. Ještě informuju, že posílám maily po jednou, nikoli hromadně - mám na to "mašinu" - makro od kolegy.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když jsem dělal admina tak po každým hromadným mailu, ať už na pozvání na sraz, nebo PF.ko přišlo spousta reakci jak spamujeme a že odchází každej druhej z fora, přitom stačilo si vypnout tyhle maily v profilu. Lidi jsou prostě rozbitý a vubec se nedivim reakcím v tom vlakně o spamu. Dokonce si pamatuju kolikrát mi bylo vyhrožováno žalobou, ať už na mně nebo na club jako takový, poslal bych ho do kouta uplně stejně tak jako se stalo.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych dál už tu chybu v početném odeslání nerozváděl, to se vysvětlilo . Mě vadí ty reakce na někoho kdo si dovolil se ozvat byť trochu ostřeji , věřím kdyby tam byl pouze odkaz na toto téma možná by se MMasterSK zamyslel a třeba uznal že to přehnal ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš Oldo, ale tohle nebylo o času... toho jsem na to měla tři pr... tohle bylo o tom, že sem si to rozepsala, uložila a netušila, že kliknutím na uložit už se to začalo odesílat! Tak kde je jaký spam...? Přijdu si tady už jak tatar.... :(

já tady jako nováček dostala přes prsty od Minimaxi i Hurvajze... a kolikrát.., ale nikdy jsem si na ně neotevřela ústa....

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...