Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Opakované doručení mailu - kde je chyba?


Péťa

Recommended Posts

protože ten kdo vytvářel ten program, by se měl nechat vyšetřit...!!!!!

Schválně komu to kolikrát příjde.... :D

Zeptám se... co se stane, když u rozepsanýho mailu kliknete na tlačítko ULOŽIT.........?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, potvrzuji čtvrtý mail v 0:22 :) A odpověď na Tvoji otázku je, že když rozepsaný mail uložím, tak trpělivě čeká v konceptech na dokončení a kliknutí na "Odeslat" :D;)

Mám všechna mailová upozornění z klubu vypnuta kromě těchto informačních, protože toho chodilo zbytečně mnoho (a to neberu spam, který mi prakticky přijde jen na klubovou schránku, jinde ho spolehlivě zachytí antispamový filtr WEDOSu). Ještě jedno PFko a vypnu i to :D

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě  že tam není absolutně žádné tlačítko odeslat... 😤 takže takový neznalý dement jako já, netušíc si klikne na uložit (protože mu do hlavy vtloukali, ať si furt všechno ukládá, kdyby to "spadlo"), aby nepřišel o dosud vykonanou práci. Načež koukám a políčka Příjemci: 0 registrovaných uživatelů. Čas potřebný k odeslání: 0 Debil si řekne co...? Aha, chybějí mi tam příjemci...! 😀

Tak to znova otvírám... hledám co kde dělám blbě... znova ukládám a znova a znova a znova protože to nedělá to co od toho OBSLUHA očekává.... a s každým kliknutím na ULOŽIT se to okamžitě začne odesílat @Péťa 😁 to je totiž to, co bys od toho dle odpovědi nečekal ani ty... 😁 takže teď čekej - letos tu desítku porazim.. 😂😂😂

A nebudu se omlouvat za zku... program, kterej vyráběl ňákej bezmozek.... ajťák co ani nezná význam slov... ULOŽIT jako ODESLAT... a není to jen tohle, tam je takovejch blabolů.... Učím se s tím už rok a půl a dycky u toho kvetu...!!! 

A komu sem to poslala.. no jak je vidět tak členům určitě... 😂 a několikrát.... a pak - si na to klikni a podivej se @Schreek a pak dej hlavně ULOŽIT protože jinak se z toho nedostaneš a zmizí ti to celý..., to už mám taky za sebou... 😂😂😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo... Řešení debilit... Kdybyste radši poděkovali, udělali byste líp... 

Za mě chci vedení clubu moooooc poděkovat, protože PFko je nádherný, básnička taky a jestli jste si to přečetli aspoň jednou až dokonce, tak ten dárek je vymyšlený úplně suprově! Žádný "zbytečný" utrácení za poštovný a vymýšlení dárku, kterým se pak stejně moc lidem nezavděčí... Smekám před vámi, jste skvělý!!! Nechci jmenovat, nevím, kdo se na tom podílel a kdo ne ;)😛apa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Zůza napsal:

Ach jo... Řešení debilit... Kdybyste radši poděkovali, udělali byste líp... 

Za mě chci vedení clubu moooooc poděkovat, protože PFko je nádherný, básnička taky a jestli jste si to přečetli aspoň jednou až dokonce, tak ten dárek je vymyšlený úplně suprově! Žádný "zbytečný" utrácení za poštovný a vymýšlení dárku, kterým se pak stejně moc lidem nezavděčí... Smekám před vámi, jste skvělý!!! Nechci jmenovat, nevím, kdo se na tom podílel a kdo ne ;)😛apa 

Mě to jako debilita nepřijde. Samozřejmě že to přijde 3x je lepší než kdyby nepřišlo vůbec. Ale víc jak 1x = někde je něco špatně. A jak má člověk něco změnit či zlepšit když neví, že je problém? Ad básnička - pěkná, ale mám pocit že již byla stejná v minulosti. Ano, máme se tu fajn, vše nebo téměř vše docela hezky funguje. Ale vždy je prostor ke zlepšení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...