Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Králíček


Aluška

Recommended Posts

Takže vám mohu s radostí oznámit, že právě dneska jsem se stala š?astnou majitelkou dlouho scháněného zakrslého králíčka. Moc vám všem děkuji za nápady, jak ho pojmenovat, nakonec to po dlouhém vybírání vyhrál.......................chvilka překvapení..............................jeden z vás bude mít určitě radost...............................je to..........................BENÍK :D .

A ještě se musím pochlubit, jak vypadá: je to beránek, skořicové barvy, chlupatý a říká se mu také, ač to zní neuvěřitelně, lvíček :D :D :D :D :aut :aut . Pokusím se ho, co nejdříve vyfotit a budu ráda, když se na něho podíváte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A radili ti kolik se mu má dávat jíst? Maželka totiž měla taky zakrslýho králíčka, nějak mu dopřávala a nakonec to byla malá hlavička, malý ouška a za tím chlupatá koule. A shodou okolností mi včera kamarádka říkala, že jí v obchodě řekli, že mu má dávat dvě lžičky denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to takové malé trdlo :mrk . Dneska jsem s ním byla celý den, tak jsem si to užila, mám odřená kolena, jak jsem se ho snažila vyfotit :D :D . Jsem ráda, že už si na mě pomalu zvyká, dokonce už přijde za mnou a začne mě š?ouchat do nohy, jako by si chtěl hrát nebo co :myslim :myslim ?? Ale chytit ho, to už je horší :D . Taky se mi ho podařilo už párkrát učesat :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Je to takové malé trdlo :mrk . Dneska jsem s ním byla celý den, tak jsem si to užila, mám odřená kolena, jak jsem se ho snažila vyfotit :D :D . Jsem ráda, že už si na mě pomalu zvyká, dokonce už přijde za mnou a začne mě š?ouchat do nohy, jako by si chtěl hrát nebo co :myslim :myslim ?? Ale chytit ho, to už je horší :D . Taky se mi ho podařilo už párkrát učesat :aut .

Jeee to je skvělí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Petr 406 red

Beník je nádhernej, užasnej :super :super :super Já ho chci taky :super

Neváhej a taky si kup :D :D. Rozhodně budeš mít o zábavu postaráno.

No ještě nad tím popřemýšlim. Nevim jestli bych měl na něj čas.

Není problém ho nechat přes den běhat po bytě, akorát schovat dráty od PC a podobně. Ale Beníka ani ty dráty zatím nezajímají, prostě jen tak skáče všechno očichá, všude se musí podívat, málem mi spadl do koše :D :D :D :D.

Ale věnovat se mu taky musí, ale nemusíš ho venčit a nevyžaduje pozornost 24 hod. denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...