Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatické stěrače


feriboy

Recommended Posts

Mě to mají tendenci dělat taky... prdím na to a nepoužívám to no...  

Přijde mi, že i za mírnýho deště za jízdy stírají skoro neustále (zbytečně) a pokud se rozprší trochu víc a jedu rychleji (80 - 90 řekněme) tak to má tendenci najednou spouštět nejvyšší rychlost, což jsou ale děsný rány a osobně ji považuju za silně nepříjemnou. 

Holt když prší trochu si občas setřu ručně a jinak dám stálou rychlost 1... cyklovač, kde bych si nastavil ručně interval by mi přišel lepší ale není, tak není no... 

 

H. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá se ta citlivost senzoru nastavit na diag. ?

Na předchozí C5 mě to taky stíralo zbytečně moc a známej mi to přes diag nastavil na menší citlivost senzoru. Pak to bylo znatelně lepší. 

Na 807 mě to taky stírá zbytečně divoce a často, zatím jsem ale neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to už hezkejch pár let co mě to kamoš dělal ( někdy v roce 2010 na srazu kde jsem byl s C5 kou ) . Už s ním ani nejsu v kontaktu abych se zeptal. Jen si pamatuju že mě tenkrát říkal ať si napíšu jak jsme to z kolika nastavili, kdyby jsme to měnili. Měl jsem tam pak dlouhou dobu napsáno na servisce "senzor z 10 na 14" ( nebo opačně ) , takže určitě to šlo .

doplnění.

Tak jsem to hledal na fóru o C5 kách.

Kukni sem:

http://www.c5club.cz/diskuze/diagnostika-software-navigace/2431738-diagnostika-vypnuti-nastaveni-automatickych-steracu/

...jestli tě to tam pustí bez registrace nevím.

Z diskuze jsem pochopil že to jde jen u určitejch ročníků podle software.

Zkus kontaktovat jruze , k němu to máš kousek a ten by ti mohl pomoct. 

 

sterau.png

ruze.png

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s nepřiměřeně rychlým stírání stěračů v poloze auto  je v senzoru na okně. Kdesi to zde na foru už bylo řešeno. Koukněte se na senzor z venkoví strany  jak je nalepený na skle uvnitř vozidla. Problém je v tom, že časem se senzor byť i trošičku začíná odlepovat, je tam malinká neboi větší bublinka. Pomůže je tento senzor přelepit v servisu na autoskla. Nedoporučuji ale servis  autosklo Hak v Hradci Králové,  je to nemehlo, neměl správnou vložku a ač to nemohl kvalitně udělat mordoval to 2 hodiny a výsledek za 800 nic. Takže přelepit a uvidítě, že problém se vyřeší.

Já už pak rezignoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2019 at 15:43, filoyof012000 napsal:

Mě to mají tendenci dělat taky... prdím na to a nepoužívám to no...  

Přijde mi, že i za mírnýho deště za jízdy stírají skoro neustále (zbytečně) a pokud se rozprší trochu víc a jedu rychleji (80 - 90 řekněme) tak to má tendenci najednou spouštět nejvyšší rychlost, což jsou ale děsný rány a osobně ji považuju za silně nepříjemnou. 

Holt když prší trochu si občas setřu ručně a jinak dám stálou rychlost 1... cyklovač, kde bych si nastavil ručně interval by mi přišel lepší ale není, tak není no... 

 

H. 

ty rany to A slopku to delat normalne nema ani na full rychlost. delato proto ze jsou uz vyvyklane cepy na tahlech steracu. cele jsem to vymenil a mel jsem klid. diagu si pamatuju taky na nastaveni citlivosti senzoru na nizka nebo vysoka citlivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...