Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 1.9 TD


Thommy

Recommended Posts

Ahoj, měl by někdo zájem o moje vozidlo? Informace a historie tady- 

S autem už se delší dobu nejezdí, pojízdné ale je. Je tam horší turbo, někdě z čerpadla kape nafta a možná bude načatý těsnění pod hlavou, nehřeje se, ale čas od času byla potřeba dolít voda.

K autu přidám druhý motor stejného typu, zánovní turbo, repasované čerpadlo a zkontrolované vstřiky. Jinak vše funkční, brzdy jsou dobrý, výfuk hezkej, jen po delším stání někde trochu vykvetly blatníky, a

klepou asi přední tyčky stabilizátoru.  

Cena vzhledem k těm věcem k tomu cca 6500,- +dohoda možná

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprkýnka .,.. další zajimavej projekt a ja nemam misto a čas :D ... snad se dobře prodá, jestli k tomu dáváš ty díly tak už jen to je velký plus .. :D .. ja bych to vzal hned z fleku .. ale zase ta cesta z liberce .. :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 5 týdnů později...

Je to ještě k mání ? Spolužák bude zanedlouho potřebovat první auto, a tohle mu celkem padlo do oka :D Já mám 406 taky, a nemůžu si ji vynachválit, ale je to 2.0HDI 80kw. Jsme teda z Třebíče mimochodem. Má to stk, a jak moc kape ta nafta ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu. Mohli bysme se stavit to třeba omrknout? Je tam nějaká silnice nebo aspoň parkoviště kde by se to dalo projet bez strážníků? :D

A myslíš, že by to stkčkem prošlo? Flashbacky z tahání aut na podvale bych nerad opakoval, jestli mi rozumíš :D Navíc je to cesta asi 100km a to se prodraží

Jinak o ty opravy bych se mu postaral, tyhle auta jsou srdcová záležitost, tak se nemusíš bát že bys to za týden našel někde na vrakáči :D

A jak moc na prodej spěcháš?

A ještě, můžu si tě přidat třeba na messenger, nebo něco takového? Přecejen by ta domluva byla svižnější

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Což o to, řidiče i podval jsem si už sehnal, podval pronajmu v Kolíně, případně kdyby to nevyšlo kolega zná někoho, kdo ho má, zapřáhneme ho za 307mu a kolega by pro to se mnou sjel, teď jen, aby se tu objevil majitel ať se nějak domluvíme. Navíc teď s tou karanténou stejně nemlžeme pro to jet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...